CENTRALNY NA PILOTA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
NOS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn lip 03, 2006 16:25
Lokalizacja: Wrocław

CENTRALNY NA PILOTA

Post autor: NOS » ndz lip 16, 2006 11:51

Pomozcie prosze do czego podłączyć kabelki od centralki sterowanej z pilota. Mam fabryczny centralny a auto to mk3 gti. Tylko nie piszcie zebym uzyl szukajki bo 200 postow przeczytalem i nigdzie narazie tego nie znalazlem.



Awatar użytkownika
JayT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 715
Rejestracja: sob mar 11, 2006 14:18
Lokalizacja: Zbąszynek (FSW)
Kontakt:

Re: CENTRALNY NA PILOTA

Post autor: JayT » ndz lip 16, 2006 19:57

NOS pisze:Pomozcie prosze do czego podłączyć kabelki od centralki sterowanej z pilota. Mam fabryczny centralny a auto to mk3 gti. Tylko nie piszcie zebym uzyl szukajki bo 200 postow przeczytalem i nigdzie narazie tego nie znalazlem.
Rozumiem, że masz fabryczny centralny, a do tego dokupiłeś sterowanie z pilota i nie wiesz, jak to podpiąć? A masz instrukcję? :chytry:
Napisz, które kabelki sprawiają Ci problem (otwieranie/zamykanie, do kierunków itp.) :-)



lewdorek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob gru 03, 2005 12:25
Lokalizacja: War-Maz
Kontakt:

Post autor: lewdorek » pn lip 17, 2006 10:28

Hey.MIałem kiedyś też zajawke jak to zrobić.Masz tu linka do tematu.pozdro

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0

Tam powinno być wszystko co ci jest potrzebne.Jeżeli nie masz instrukcji do centralki tej do pilota to sprawdź miernikiem na które kable z niej wychodzące jest podawany impuls + w momencie wcisnięcia przycisków na pilocie.



Awatar użytkownika
NOS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn lip 03, 2006 16:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: NOS » wt lip 18, 2006 00:39

A ja na chłopski rozum zrobiłem to tak:
W centralce od pilota miałem tylko wyjścia na siłowniki po 2 kable na jeden siłownik. Zamykanie dawało na jednym + na drugim - a otwieranie odwrotnie. Do zamka idzie fabryczna instalacja zakończona 2 kostkami 4 pinową i 3 pinową. Kostka 4 pinowa w momencie zewrzenia kabelków 1 i 2 daje otwarcie auta a w momencie zewrzenia 2 i 3 zamknięcie. Po zastosowaniu 2 przekaźników udało mi sie zrobić wszystko. Pozostaje jeden problem. Impuls z centralki jest za krótki i czasami drzwi sie nie zamykaja. Jak można wydłużyć impuls z centralki? Kondensator? To pytanie do elektroników, moze ktos pomoze... :chytry:



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » wt lip 18, 2006 06:59

NOS pisze:Pozostaje jeden problem. Impuls z centralki jest za krótki i czasami drzwi sie nie zamykaja. Jak można wydłużyć impuls z centralki? Kondensator?
Troche dziwne ze czasami nie zamyka, bo dla fabrycznej centralki wystarczy impuls doslownie na ulamek sekundy...



Awatar użytkownika
Darco
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 13:22
Lokalizacja: Śląsk-Tychy City

Post autor: Darco » wt lip 18, 2006 08:15

Jak chcesz mieć centralny i alarm z pilota , wystarczy podpiąć dwa tranzystory BC 337 lub BC 327



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości