Problem przy ruszaniu mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

budzyn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: ndz sie 28, 2005 10:31
Lokalizacja: [NDZ] Działdowo

Problem przy ruszaniu mk3

Post autor: budzyn » pn lip 17, 2006 23:59

Witam wszystkich forumowiczów.

Mój problem się zaczął w momencie kiedy poprosiłem brata o przestawienie samochodu.
Zauważyłem wówczas, że przy delikatnym ruszaniu do przodu koła przednie nie ruszają płynnie tylko tak jakby delikatnie drżądo prędkości od 10 km. Do tyłu wszystko jest w porządku.

Co to może być?

Czy może przenosić się to drżenie od silnika?? (mam do wymiany poduszę silnika - więc może przez to)

Czy jest to niebezpieczne??



Awatar użytkownika
conrad81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 13, 2006 14:26
Lokalizacja: Stargard, PL
Kontakt:

Re: Problem przy ruszaniu mk3

Post autor: conrad81 » wt lip 18, 2006 00:23

budzyn pisze:Witam wszystkich forumowiczów.

Mój problem się zaczął w momencie kiedy poprosiłem brata o przestawienie samochodu.
Zauważyłem wówczas, że przy delikatnym ruszaniu do przodu koła przednie nie ruszają płynnie tylko tak jakby delikatnie drżądo prędkości od 10 km. Do tyłu wszystko jest w porządku.

Co to może być?

Czy może przenosić się to drżenie od silnika?? (mam do wymiany poduszę silnika - więc może przez to)

Czy jest to niebezpieczne??
na szarpaku wyjdzie ze masz do wymiany elementy stalowo gumowe wahaczy przednich te tylne jak cos
a to pewno juz bylo wczesniej albo po prostu postepowalo i teraz jest juz kicha zupelna
lepiej to zrobic bo zmienia sie geometria samochodu co wplywa znaczaco na bezpieczenstwo mysle


Są dwa rodzaje nadsterowności: klasyczna i zaaajebiesta:)

Awatar użytkownika
Darco
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 13:22
Lokalizacja: Śląsk-Tychy City

Post autor: Darco » wt lip 18, 2006 06:47

zawieszka do regeneracji, silentblocki, gumy, sworznie wachaczy, poduchy i łożyska amorów , ale może być to równie dobrze (jak piszesz) objaw uszkodzonej poduchy silnika



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 491 gości