[mkII] problem z podswietlaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Sobisz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sty 10, 2005 17:26
Lokalizacja: Łódź

[mkII] problem z podswietlaniem

Post autor: Sobisz » sob lut 05, 2005 13:25

witam,
od dluzszego czasu walcze z podswietleniem zegarow i włacznikow.:( Wymiana zarowek(w zegarach) nic nie dala, a jedynym podswietlanym klawiszem jest wlacznik swiatel :crazy: jaki moze byc problem ??:(
pozdr.

od Qautro7: uprzejmie prosi się o precyzowanie tematów



andrew2101

Post autor: andrew2101 » sob lut 05, 2005 13:46

Witam.poszukaj na forum bardzo dużo o tym było :grin:



Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » sob lut 05, 2005 16:35

andrew2101 pisze:Witam.poszukaj na forum bardzo dużo o tym było :grin:

Ma racje :grin: widzialem tam rozwiazanie na diodach LED.
Mi tak sie dzieje co chwile z podswietlaniem wlacznika ogrzewania tylnej szyby. Tylko ja z lenistwa ( troche z braku czasu :grrr: ) laduje tam zarowe taka z radia ;) a powinna byc inna - wieksza, ale pomysł z ledami bardzo mi sie podoba i chce tak zrobic. Sa duzo trwalsze. Ale narazie jestem skazany na niepodswietlony przycisk (oraca, szkola i nic czasu :()

Pozdrowka:

Slawek.



Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » sob lut 05, 2005 16:36

Slawo80 pisze:
andrew2101 pisze:Witam.poszukaj na forum bardzo dużo o tym było :grin:

Ma racje :grin: widzialem tam rozwiazanie na diodach LED.
Mi tak sie dzieje co chwile z podswietlaniem wlacznika ogrzewania tylnej szyby. Tylko ja z lenistwa ( troche z braku czasu :grrr: ) laduje tam zarowe taka z radia ;) a powinna byc inna - wieksza, ale pomysł z ledami bardzo mi sie podoba i chce tak zrobic. Sa duzo trwalsze. Ale narazie jestem skazany na niepodswietlony przycisk (oraca, szkola i nic czasu :()

Pozdrowka:

Slawek.
Mala poprawka --> praca a nie jakas tam oraca ;)



Sobisz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sty 10, 2005 17:26
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sobisz » sob lut 05, 2005 16:50

oki :) dzieki za rady , ale mi chodzi o porade, co moze byc przyczyna ze nie mam podswietlenia zegarow,nawiewu,wlacznikow itp. , chociaz zarowki sa sprawne :( Czy to moze byc zwiazane z jakims przekaznikiem (chociaz watpie)lub czyms innym. Nie chodzi mi o zmiane koloru czy wymiane zarowek na diody.
pozdr...



Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » sob lut 05, 2005 20:10

Hmmm............. to znaczy ze nie masz przaktycznie nigdzie podswietlania :( Wiesz co na swiatla podswietlanie jest z tego co pamietam jak sie kluczyk przekreci a na reszte po wlaczeniu postojowych. Teraz dokladnie nie pamietam jak to tam jest podlaczone :( Swiatelka postojowe oczywiscie Ci dzaialaja ?? Wiesz co moze byc i chyba mam racje ?? We wlaczniku masz regulacje jasnosci podswietlania i tam takie blaszki smigaja po drucie oporowym nawinietym na ceramice chyba. Moze ktoras blaszka nie dotyka albo drut jest przerwany ?? Rozbierales kiedys ten wlacznik ?? Dzialalo Ci wczesniej to podswietlanie ??

Mam nadzieje ze to bedzie to ;)

Powodzonka ;)

Slawek



Sobisz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sty 10, 2005 17:26
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sobisz » sob lut 05, 2005 22:14

Dzieki za rade:) musze to sprawdzic :pub: ......a kiedys slyszalem ze ten przycisk ze sciemniaczem-nowy kolo 200pln kosztuje :cry:
pozdr...



Pan Japuk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 217
Rejestracja: sob lis 20, 2004 20:49
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Pan Japuk » sob lut 05, 2005 22:53

Tylko po co Ci nowy? Na giełdzie można kupićużywany za 10 - 15 zł. Ja kupiłem za 15 a widziałem potem tańsze.



Sobisz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sty 10, 2005 17:26
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sobisz » sob lut 05, 2005 23:05

dzieki :pub: jade na gielde :)



Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » ndz lut 06, 2005 09:54

Sobisz pisze:dzieki :pub: jade na gielde :)

A z tym juz nic nie idzie zrobic ??
Ja kiedys naprawilem sobie - nio i polecam zalozenie przekaznikow na swialelka ;) Ja zrobilem sobie tak ze nie ma zadnej ingerencji w instalacje ;)
Dolozylem kawalek swojej ;)

Powodzonka :helm:



Sobisz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sty 10, 2005 17:26
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sobisz » ndz lut 06, 2005 13:16

Slawo80 a mozesz to bardziej opisac :)?? moze podejme to "wyzwanie" ;)
pozdr



Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » ndz lut 06, 2005 16:06

Sobisz pisze:Slawo80 a mozesz to bardziej opisac :)?? moze podejme to "wyzwanie" ;)
pozdr


Pewnie ze moge ;)
Wiesz widzialem gdzies taka porade tylko nie pamietam czy nalej stronie czy na innej z podanych linkow.
Teraz nie bardzo moge znalezc ta stronke :( i kurcze troszke nie bardzo mam czas :( ale obiecuje ze jak tylko znajde to podam linka i opisze co zrobilem inaczej - bo nie przecinalem kabli ;) I Ty tez tego nie rob - szkoda niszczyc instalacje ;)

Pozdro ;)



Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » ndz lut 06, 2005 20:30

Slawo80 pisze:
Sobisz pisze:Slawo80 a mozesz to bardziej opisac :)?? moze podejme to "wyzwanie" ;)
pozdr


Pewnie ze moge ;)
Wiesz widzialem gdzies taka porade tylko nie pamietam czy nalej stronie czy na innej z podanych linkow.
Teraz nie bardzo moge znalezc ta stronke :( i kurcze troszke nie bardzo mam czas :( ale obiecuje ze jak tylko znajde to podam linka i opisze co zrobilem inaczej - bo nie przecinalem kabli ;) I Ty tez tego nie rob - szkoda niszczyc instalacje ;)

Pozdro ;)


Sorki ze jeszcze nie znalazlem tej stronki - nie mialem zbyt wiele czasu :(
Wiesz napisze Ci co i jak w czwartek - ostatecznie w piatek bo w robocie teraz siedze i o 20 do domu spadam a w domu neta nie mam :( (trzeba cos bedzie z tym zrobic) no i jeszcze na urlopik 3 dniowy ide (sesja, sesja, seja eeeeeeeeechhhhhhhhhhhhh to ty :( :grrr: ) moze tak byc ??
Jeszcze raz sorki ;)

Slawek



Sobisz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn sty 10, 2005 17:26
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sobisz » ndz lut 06, 2005 21:53

Nie ma sprawy ;) nie spieszy sie :pub: powodzenia na sesji ;) dobrze ze mam juz to za soba .
pozdr....



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 382 gości