OTWIERANIE BAGAŻNIKA - MK4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

chomik80
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn sty 09, 2006 00:37
Lokalizacja: ślaskie

OTWIERANIE BAGAŻNIKA - MK4

Post autor: chomik80 » wt lip 11, 2006 15:55

Jak dla mnie to mankament, że nie można otowzyc bagaznika ze sdrodka samochodu.
Jest zautomatyzowane otwarcie baku a nie ma bagażnika.
Wydaje mi sie jednak ze mam cos zepsute z z zamkiem bagaznika bo central mi go nie otwiera . Zastrzymując dajmy na to samochod abo otworzyc bagaznik musze zgasic silnik i recznie przekrecic kluczyk...tez tak macie ?
pzdr



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt lip 11, 2006 16:39

nie wiem jak jest w MK4 ale w MK3 są 2 mozliwości zamkniecia bagaznika - tak by mozna go było otworzyc centralnym, lub kluczykiem - w zaleznosci jak sie przekreci kluczyk w zamku


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
granite
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 22:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: granite » wt lip 11, 2006 17:42

Jeżeli szczelina na kluczyk jest ustawiona poziomo pokrywa bagażnika jest zaryglowana na stałe i centralny zamek nie jest w stanie jej otworzyć. Natomiast kiedy ustawimy ją pionowo klapę będzie można automatycznie blokować lub odblokowywać przez centralny zamek. :bigok:



chomik80
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn sty 09, 2006 00:37
Lokalizacja: ślaskie

Post autor: chomik80 » wt lip 11, 2006 19:42

no to mam cos nie tak. Probowalem na rozne sposoby i daje rade tylko ręcznie .
Slysze odglos centralnego w tylnej klapie ale nic sie nie dzieje..musze gasić silnik i otwierac kluczykiem.
Pogrzebie w tym.Pare śrubek i polukam

pozdrowki



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Re: OTWIERANIE BAGAŻNIKA - MK4

Post autor: kiss » wt lip 11, 2006 19:52

chomik80 pisze:Zastrzymując dajmy na to samochod abo otworzyc bagaznik musze zgasic silnik i recznie przekrecic kluczyk...tez tak macie ?
pzdr
no niestety ja tez tak mam
klape moge zamknac i otworzyc tylko z kluczyka
malo tego jesli chce wpierw otworzyc bagaznik musze wczesniej otworzyc drzwi bo inaczej uzbraja sie na nowo alarm



Awatar użytkownika
granite
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 22:52
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: granite » wt lip 11, 2006 20:46

kiss pisze:malo tego jesli chce wpierw otworzyc bagaznik musze wczesniej otworzyc drzwi bo inaczej uzbraja sie na nowo alarm
Ten problem dotyczy wielu użytkowników MK4 - jedni uważają, że ten typ już tak ma http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=42706, a inni próbują z tym walczyć http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... c&start=15 :grin:



Awatar użytkownika
szczeniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 16:38
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: szczeniak » śr lip 12, 2006 00:30

chomik80 pisze:Wydaje mi sie jednak ze mam cos zepsute z z zamkiem bagaznika bo central mi go nie otwiera . Zastrzymując dajmy na to samochod abo otworzyc bagaznik musze zgasic silnik i recznie przekrecic kluczyk...tez tak macie ?
Musisz dobrac sie do zamka i nasmarowac dobrze ta czesc ktora zaznaczylem na fotce, u mnie pomoglo, poprostu nie odbijala do konca i "klamka nie mogla jej zlapac"
Obrazek
kiss pisze:no niestety ja tez tak mam
klape moge zamknac i otworzyc tylko z kluczyka
malo tego jesli chce wpierw otworzyc bagaznik musze wczesniej otworzyc drzwi bo inaczej uzbraja sie na nowo alarm
Jesli chodzi o uzbrajanie alarmu to pewne chodzi o wlacznik w zamku, a dokladnie w zatrzasku, pewnie tez nie pali ci sie oswietlenie w bagazniku i na podsufitce po otwrciu klapy?
NIedawno z tym walczylem, musisz wymienic ten zatrzask: 30-50 zl
Obrazek


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/164379.html][img]http://images.spritmonitor.de/164379.png[/img][/url]

chomik80
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn sty 09, 2006 00:37
Lokalizacja: ślaskie

Post autor: chomik80 » śr lip 12, 2006 15:18

Musisz dobrac sie do zamka i nasmarowac dobrze ta czesc ktora zaznaczylem na fotce, u mnie pomoglo, poprostu nie odbijala do konca i "klamka nie mogla jej zlapac"
[url=http://img77.imageshack.us/img77/116/img00096vq.jpg]Obrazek[/URL]

Zrobie tak . Tytm bardziej, że slychac ze central jest w kalpie abgaznika ale nic nie robie no i do tego jak przekrece kluczyk i chce otworzyc klape bagaznika to tak jakby lekko cos zlapal i potem jakby sie obslizguje i nie da sie otworzyc...takze mysle ze masz racje.
Dobiore sie do tego i napisze czy pomoglo



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » śr lip 12, 2006 15:51

szczeniak pisze:pewnie tez nie pali ci sie oswietlenie w bagazniku i na podsufitce po otwrciu klapy?
rzeczywiscie podsufitowka sie nie swieci ale oswietlenie bagaznika dziala



chomik80
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn sty 09, 2006 00:37
Lokalizacja: ślaskie

Post autor: chomik80 » śr lip 12, 2006 15:51

Faktycznie cos nie tak z tym odbijaniem zapadki ale nic z tym nie umialem zrobic .
Nie odbija i tyle. Nasmarowałem , ruszałem tym i nic. Zamkne auto kluczykiem , otworze kluczykiem i centralny otwiera tylko drzwi a klape trza ręcznie :/



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 336 gości