[MK3] Nawiew na szybe

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zielony_tbg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw mar 16, 2006 00:47
Lokalizacja: Nok

[MK3] Nawiew na szybe

Post autor: zielony_tbg » śr lip 12, 2006 14:44

Witam , czy slaby nawiew na szybe to wada wszystkich Golfikow czy tylko mojego.Czytalem na innych forach i nie znalazlem odpowiedzi na to pytanie.Po wyciagnieciu f.przeciwpylkowego i zalaczeniu nawiewu dalej to samo. Na samym srodku podszybia wieje spoczix a na bocznych strasznie slabo a najgorzej w obrebie kierowcy <nad kierownica>.
Ostatnio zmieniony pn lis 13, 2006 16:55 przez zielony_tbg, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
spoon_r
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: pn maja 09, 2005 19:11
Lokalizacja: Zach-pom
Kontakt:

Post autor: spoon_r » śr lip 12, 2006 14:47

nie sadze aby byla to wada kazdego, mam mk2 i u mnie dziala normalnie
pozagladaj od spodu moze rury doprowadzajace powietrze zmienily swoje nominalne polozenie

pozdrawiam


mobilni sprawdzam radyjko, gdzie mnie slychac? :D

kropek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pn mar 27, 2006 17:18
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Post autor: kropek » śr lip 12, 2006 14:58

u mnie nawiewy działają w porządku
natomiast to co mi się w golfie nie podoba, jest to ustawienie miejsc gdzie ma wiać, chodzi mi o to że nie można ustawić jednoczesnego wiania na nogi i na szyby, miałem wcześniej forda i tam było takie ustawienie
pewnie możnaby to jakoś przerobić



Awatar użytkownika
yellow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: wt lis 23, 2004 19:47
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: yellow » śr lip 12, 2006 15:02

zielony_tbg, zamknij lewy i prawy nawiew kabiny, wtedy nawiew przedniej szyby lepiej dziala.


Grafik komputerowy, specjalista DTP
http://marcin.rokosz.biz

FYM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob lut 19, 2005 11:43
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: FYM » śr lip 12, 2006 15:26

ryry masz wyjęte od rozdzielacza powietrza- tego od nagrzewnicy...albo nie ma ich wcale...


www.eeltown.prv.pl

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » śr lip 12, 2006 15:31

FYM, zgodze się z tobą miałem tak w JR. Kiedyś popaliło mi się tu i tam więc ściągnełem cały kokpit i przy tym rozdzielaczu nie było jednego odcinka rury druga wylatała, a i tkneło mnie i przedmuchałem je a tam jakaś gombka wpadła teraz wszystko jest ok daje aż miło.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

zielony_tbg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw mar 16, 2006 00:47
Lokalizacja: Nok

Post autor: zielony_tbg » czw lip 13, 2006 11:57

Golfika MK2 mialem i bez zarzutow co do nawiewu na szybe , MK3 mam dopiero od roku i musze sie dowiedziec jak najwiecej poniewaz bylem na innych forach i bez jednoznacznej odpowiedzi<nawiew>. Wiec zanim sie zabiore za rozkrecanie calej deski musze popytac czy warto , bo moze ten typ tak ma. Zima jeszcze daleko ale jest to strasznie irytujace jak nie daje rady nadmuch po twojej stronie szyby<a to przeciez mk3>. pozdrawiam

[ Dodano: Sob Lis 04, 2006 18:48 ]
jak sie dobrac do nagrzewnicy i "tych" rurek plissssss
jestem teraz w Norge i jest mi niezbedny dobry nawiew

[ Dodano: Sob Lis 04, 2006 18:49 ]
jak sie dobrac do nagrzewnicy i "tych" rurek plissssss
jestem teraz w Norge i jest mi niezbedny dobry nawiew



Johny1984
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 709
Rejestracja: pn gru 12, 2005 00:50
Lokalizacja: Łomianki / VaWa
Kontakt:

Post autor: Johny1984 » pn lis 13, 2006 01:42

zielony_tbg pisze:MK3 mam dopiero od roku i musze sie dowiedziec jak najwiecej poniewaz bylem na innych forach i bez jednoznacznej odpowiedzi<nawiew>.
w moim Mk3 problem z nawiewem był trochę inny - niedziałało przełączenie na szybę - pokrętło dochodziło do 3/4 regulacji i leciało jakieś kilka % tego co powinno :(

pzdr


[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=http://tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 440 gości