zawieszenie GOLF IV

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tigerwood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn maja 29, 2006 21:41
Lokalizacja: KOŁOBRZEG,
Kontakt:

zawieszenie GOLF IV

Post autor: tigerwood » sob lip 08, 2006 01:10

Witam

przejżałem całe forum ( trochę z nudów) i wydaje mi sie że nie znalazłem problemu który mnie męczy. Przednie zwieszenie mojego golfa 4 dziwnie się zachowuje- głuche pukanie. Objawia sie to podczas skręcania z jednoczesnym wpadaniem na podłużne nierówności - wali coś - że aż mi kierownicą szarpie - to przecież nie dopuszczalne - doszło do tego że jak skręcam i jednocześnie podjeżdżam na jakąś nierówność to zachowuję się jak baletnica bo mam wrażenie że zaraz mi się cos urwie. Podczas jazdy prosto raczej dobrze amortyzuje bez pukania - no chyba że trafie w jakąs wiekszą dziurę. Mechanik ogladał rózne gumy podlegajace wymianie i stwierdził że jest oki. A i jeszcze jedno : wydaje mi sie że na maksa skreconych kołach ( np. w prawo ) drugie koło ma za duży kont nachylenia do podłoża ( tzn. mocno leży - nienaturalnie ) - chyba coś jest nie tak- nie wiem co, bo nie znam sie na tych terminach np. gemetria itp. Mogę jeszcze dodać, że nie ciągnie na boki i nie zdziera opon - hamuje rónież prosto POMOCY lubie ten samochód i nie chce go sprzedawać.


pozdrawiam


tiger woods- golfista

Awatar użytkownika
krisvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: sob cze 24, 2006 16:53
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Post autor: krisvw » sob lip 08, 2006 01:37

moim zdaniem na 99% to tuleje metalowo-gumowe :) napewno te "duze" pozdrawiam Kris :food:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości