Ceramizery

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » pt lip 07, 2006 19:45

"przyjedź i udowodnij że silnik na samym ceramizerze dojedzie"

Ceramizer wspomaga olej, olej poza smarowaniem chlodzi, co cie napadlo? Paranoja albo nerwica natrectw? daj mi link do postu gdzie napisalem ze silnik na samym ceramizerze gdzies dojedzie??? W zimie do ON dodaje sie dodatkow PP, czy ktos twierdzi ze auto na samych dodatkach jezdzi? Brednie...



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » pt lip 07, 2006 21:23

Jak zwykle co stare to śmieszy a co nowe to nie budzi zaufania kto chce to niech leje a kto nie chce to niech oleje



Awatar użytkownika
koonrad
majster ulepszacz
majster ulepszacz
Posty: 1048
Rejestracja: czw cze 22, 2006 22:26
Lokalizacja: BełchatóVW
Kontakt:

Post autor: koonrad » pt lip 07, 2006 22:18

dobra robiąc podsumowanie:
ceramizery u jednych działają u drugich nie a inni w ogóle nie chcą mieć z tym styczności.
morał opowieści jest taki że trzeba samemu się przekonać o skuteczności badź nieskuteczności ceramizerów.

ps:po punkciku dla każdego uczestnika w tej dyskusji :bigok:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175064][img]http://img150.imageshack.us/img150/416/clipboard01do1.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » pt lip 07, 2006 23:02

Jestem heppy z zakńczenia

[ Dodano: 07 Lip 2006 23:02 ]
Jestem heppy z zakończenia



Awatar użytkownika
Pinhead
Forum Master
Forum Master
Posty: 1746
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 00:44

Post autor: Pinhead » pn lip 10, 2006 09:07

koonrad, Bo morał jest taki że ceramizery działają i właśnie dlatego u jednych poprawa jest lepsza, u innych gorsza albo żadna. Ceramizer to nie jest lekarstwo do naprawy silnika jak motodoktor który działa tak samo w każdym silniku. A w dyskusji znowu najwięcej do gadania mieli ci co nawet dokładnie nie wiedzą co to jest ten ceramizer nie mówiąc już o jego posiadaniu i sprawdzaniu. Prościej jest rzucić sloganami, wyśmiać i powtarzać w kółko te same bzdury.


=-Pinhead-=

Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » pn lip 10, 2006 10:23

Pinhead pisze:koonrad, Bo morał jest taki że ceramizery działają i właśnie dlatego u jednych poprawa jest lepsza, u innych gorsza albo żadna. Ceramizer to nie jest lekarstwo do naprawy silnika jak motodoktor który działa tak samo w każdym silniku. A w dyskusji znowu najwięcej do gadania mieli ci co nawet dokładnie nie wiedzą co to jest ten ceramizer nie mówiąc już o jego posiadaniu i sprawdzaniu. Prościej jest rzucić sloganami, wyśmiać i powtarzać w kółko te same bzdury.
No tak bo ci co silnika w środku nie widzieli, olej i klocki hamulcowe w warsztatach wymieniają mają większe pojęcie o mechanice.. :goof: :panna:



Awatar użytkownika
Pinhead
Forum Master
Forum Master
Posty: 1746
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 00:44

Post autor: Pinhead » pn lip 10, 2006 12:25

sq8bwh, Z Tobą to właśnie taka dyskusja jest że odpowiadasz i ta odpowiedz nie bardzo trzyma się "kupy" z treścią przedmówcy. Wcześniej dziechu tłumaczył że ceramizer nie naprawia silników a Ty pisałeś swoje, pisałeś o jakichś tuleiach o których nikt wcześniej nic nie pisał i nie twierdził że ceramizer je zregeneruje. Teraz mi próbujesz wpierać twierdzenie że niby inni się na mechanice nie znają a ja tak - tylko że znowu jest to treść przez Ciebie zmyślona bo nikt wcześniej nic takiego nie napisał. Ale jeśli podważasz że coś takiego jak spieki ceramiczne są i działają zmniejszając tarcie to nawet jak się znasz na mechanice i wymieniałeś sam klocki to nie zmienia faktu że słabo u Ciebie z techniką.


=-Pinhead-=

Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » pn lip 10, 2006 14:18

To znaczy że tutaj na forum tylko trzeba przytakiwać "fachowcom".? A jaka kolwiek dyskusja nie wchodzi w grę.



Awatar użytkownika
Pinhead
Forum Master
Forum Master
Posty: 1746
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 00:44

Post autor: Pinhead » pn lip 10, 2006 14:59

Bo dyskutować to też trzeba umieć. O przytakiwaniu nikt nie pisał ale co tam, zawsze coś wymyślisz zamiast odpowiedzieć na treść wypowiedzi.


=-Pinhead-=

Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » pn lip 10, 2006 16:29

Pinhead pisze:Wcześniej dziechu tłumaczył że ceramizer nie naprawia silników
jak nie naprawia?? stronę ceramizery.pl dokładnie przeczytałem (i chyba dokładniej od Was) tak że brzuch mnie ze śmiechu rozbolał.
Obrazek
punk 16. (zreszto pozostałe też bardzo naciągają fizykę)
Pinhead pisze:Bo dyskutować to też trzeba umieć.


A tak naprawdę to nad czym tu dyskutować? Jak dla mnie to lejcie co chcecie do silników. Mój napewno ceramizera przez ponad 400 000 nie zobaczył a że chcę jeszce trochę na nim pojeździć to napewno nie zobaczy, wolę nalać mu dobrego oleju.



Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » pn lip 10, 2006 17:03

Nie wiem co to za ceramizer "Auto-Repair". Podawalem jako przyklad Xeramic i na to mozna sie powolywac. Wiadomo ze jak mozna na czyms zarobic, to pojawi sie zaraz kupa oszustow a przede wszystkim głąbów i zaczna rozne swoje idiotyzmy wypisywac. Nie mzona z to ba dyskutowac, poniewaz nie odpowiadasz na argumenty, nie dajesz kontrargumentow tylko uparcie powtarzasz swoje, lub wrzucasz jakies bzdury o zuzytych tulejach itp. Jezeli chcesz cos wiedziec o ceramizerach (i dyskutowac na ten temat) przeczytaj kilka fachowych artykulow, wyniki badan automobil-klubow, troche artykulow na temat fizyki materialowej, wlasciwosci materialow ceramicznych i ich zastosowaniu w przemysle samochodowym... itd. Wtedy bedziemy mogli podyskutowac. Tymczasem ty czytasz idiotyczne reklamy, wyrabiasz sobie idiotyczne opinie i twierdzisz ze wiesz o czym mowisz??? Sorki ze brzuch cie przez nas rozbolal, ale glowa to cie pewnie nigdy nie boli? ;)

[ Dodano: 10 Lip 2006 17:07 ]
sq8bwh pisze:ci co silnika w środku nie widzieli, olej i klocki hamulcowe w warsztatach wymieniają mają większe pojęcie o mechanice
Sam wymieniam tarcze, klocki, filtry, znam kazda srubke w swoim silniku i wiem do czego sluzy. Potrafie tez naprawic sterownik jak potrzeba albo inna elektronike w aucie. Ty tez?



cezar_mot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 10, 2006 16:58
Lokalizacja: Sokółka

Post autor: cezar_mot » pn lip 10, 2006 17:11

Aż się specjalnie zalogowałem aby napisać swoje spostrzeżenia na w/w temat. A mianowicie jeden z moich pracowników jeździ Polonezem Atu i w ubiegłym roku (zaraz jak założył gaz) chciał polepszyć i nalał tego specyfiku. Efekt był taki że przez pierwsze 2 mieś. (ok. 5 tys. km.) mówił że chyba lepiej chodzi silnik ale póżniej niestety musiał zrobić praktycznie kapitalny (a silnik był jak na poloneza super). Także ja swoim klientom radzę lać dobry olej a nie te cuda.



Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » pn lip 10, 2006 17:21

dziechu pisze:Potrafie tez naprawic sterownik jak potrzeba albo inna elektronike w aucie. Ty tez?
Też... co prawda elektronikę samochodową rzadziej robię (w aucie jej nie mam i ostatnio np. w motocyklu zapłony CDI robiłem od podstaw) ale w-cz (jestem krótkofalowcem) śmiem twierdzić że mam opanowaną.. łącznie z budową anten.??

[ Dodano: Pon Lip 10, 2006 6:41 pm ]
dziechu pisze:glowa to cie pewnie nigdy nie boli?
Boli jak się piwa za dużo napije (za pieniądze zaoszczędzone nie kupując Xeramica) :bigok:

[ Dodano: Pon Lip 10, 2006 6:51 pm ]
Pinhead pisze:
sq8bwh pisze:Ceramizery działają... :grin: ale razem z magnetyzerami i płytą DVD na lusterku. :jezor:
A mówi to ktoś kto nawet w ręku ceramizera nie miał a auta z ceramizerem na oczy nie widział. Porównanie do magnetyzera jest nie trafione bo o ile magnetyzer nie ma prawa działać według znanej nam fizyki i chemii o tyle możliwość działania ceramizera można potwierdzić od strony naukowej. Szczególnie że zasada działania ceramizera jest bardzo prosta i logiczna.
Obrazek
Oj.. coś zmieniasz poglądy jak większość polityków :hmm: Przytoczyłeś moją wypowiedź tylko że trochę wcześniej... prorok czy co? :chytry:
Ostatnio zmieniony pn lip 10, 2006 20:08 przez sq8bwh, łącznie zmieniany 1 raz.



cosar33racer

Post autor: cosar33racer » pn lip 10, 2006 19:07

sq8bwh pisze:A tak naprawdę to nad czym tu dyskutować? Jak dla mnie to lejcie co chcecie do silników. Mój napewno ceramizera przez ponad 400 000 nie zobaczył a że chcę jeszce trochę na nim pojeździć to napewno nie zobaczy, wolę nalać mu dobrego oleju.

a ja sie tu zupelnie z kolegom z foruma zgadzam bo niewiem zeby co to niewleje jakiejs siankli do silnika chocby mial mi zrobic sie nowy.... poprostu ceramizer jest bullshit :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 521 gości