rozbiórka deski z mkIII na swap do mkII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mosquitosound
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 193
Rejestracja: wt sty 03, 2006 14:21
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

rozbiórka deski z mkIII na swap do mkII

Post autor: mosquitosound » czw lip 06, 2006 14:10

tak jak w temacie
panowie już w poniedziałek wybieram się chyba na rozbiurkę mkIII, zabieram z niego deskę twardą, i reszte gratów, brakuje tylko przy niej jednej nakładki na pokrętło te środkowe i obok radja po lewej jakiejś zaslepki serokości ~2cm

Taka prośba do was poradźcie co pozabierać zeby nie mieć później problemu



greg

Post autor: greg » czw lip 06, 2006 14:40

zabierz sterowanie wentylacją + kanał wentylacji wraz z nagrzewnica - myślę że podpasujesz całość + wszystkie plastiki, jak masz możloiwość wziąć wiązkę elktryczną to też bierz bo np. włącznik świateł ma inne wtyki.
Co do brakujących palstików - napisz które potrzebne - chyba je mam- więc dostaniesz



mosquitosound
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 193
Rejestracja: wt sty 03, 2006 14:21
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Post autor: mosquitosound » czw lip 06, 2006 15:03

na konsoli środkowej są 3 pokrętełka i w środkowym nie ma samego pokrętełka (tego czarnego plasticzku które jest podświetlone), ktoś sobie wziął to pokretło i jeszcze obok kieszeni na radio po lewej stronie są dwie zaślepki ta pierwsza od radia jest wąska a ta druga czyli bliżej zegarów jest szersza mi chodzi o tą wąską

a jeszcze jedno czy manetki z kierownicą wejdą do dwójki i czy jezeli w tym mkIII nie ma obrotomierza to czy bedzie inpulsator i czy jest on przy skrzyni czy przy liczniku?

[ Dodano: Czw Lip 06, 2006 15:06 ]
nie wiem czy gościu mi da nagrzewnice mówił ze raczej nie chyba ze dopłacę



greg

Post autor: greg » czw lip 06, 2006 15:58

impulsator trza wkręcić do skrzyni bo w mk2 masz na lince

[ Dodano: Czw Lip 06, 2006 4:20 pm ]
ten plasticzek mam szeroki - tj zaslepke zamiast regulacji podgrzewnia siedzeń - wąski wydałem znajomej

[ Dodano: Czw Lip 06, 2006 4:21 pm ]
mosquitosound pisze:nie wiem czy gościu mi da nagrzewnice mówił ze raczej nie chyba ze dopłacę
to musisz sprawdzić czy kanały będą pasować na tunel z nagzrewnicą od mk2 - bo jeśli nie to będziesz mial problem a nadmuchem

[ Dodano: Czw Lip 06, 2006 4:23 pm ]
co do pokrętła - wszystkie są identyczne - chyba że ty chcesz ten plastik przewodzący światło co jest pod nim.. ale pokrętła to mam nawet 3



mosquitosound
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 193
Rejestracja: wt sty 03, 2006 14:21
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Post autor: mosquitosound » pt lip 07, 2006 08:02

chodzi o samo pokrętło czarne

[ Dodano: Pią Lip 07, 2006 08:36 ]
czy manetki z kierownicą wejdą do dwójki i czy jezeli w tym mkIII nie ma obrotomierza to czy bedzie inpulsator i czy jest on przy skrzyni czy przy liczniku?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 228 gości