Gti edition versus GTi 20 jahre edition

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
deSpool
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: pt gru 03, 2004 12:01
Lokalizacja: Wa.
Kontakt:

Post autor: deSpool » pn maja 15, 2006 10:30

ciapne i tu kompletny opisik ;) mysle, ze kilku gadgetow "Edition" nie posiada...

GTi 20 Jahre Jubi

wygląd zewnętrzny

- alufelgi BBS 7J x16 (RS2 szprychowe, dwuczęściowe, skręcane) z oponami 215/40 R 16
- zaciski przednie i tylne w kolorze czerwonym „Porsche 911 Turbo style”
- hamulce tarczowe na wszystkie koła
- 20 mm obniżone zawieszenie w stosunku do normalnej wersji Golf’a
- wewnętrzne wzmocnienia uderzeniowe drzwi
- podwójny, chromowany wydech
- przyciemniane światła przeciwmgielne, kierunkowskazy i zaślepki w zderzaku przednim
- przyciemniane/dymione lampy tylne
- podwójne reflektory przednie (światło drogowe oraz światło mijania scalone jednym kloszem)
- grill (2 żeberka) w kolorze nadwozia
- duży spoiler w dolnej części zderzaka przedniego, plastikowe nadkola oraz progi boczne, lotka na tylnej klapie
- lusterka, zderzaki i uchwyt nad tylną tablicą rejestracyjną w kolorze nadwozia
- czerwone paski na przednim i tylnym zderzaku
- szerokie listwy boczne z czerwonym emblematem GTI
- pod tylną lampą oraz na przedniej atrapie czerwony emblemat GTI
- trzecie światło stop

wygląd wewnętrzny

- fotele sportowe / kubełkowe
- fotel kierowcy i pasażera z regulacją wysokości
- cztery zagłówki (tylne za dopłatą 195,-DM)
- tapicerka w charakterystyczną szachownicę „Sportsline„ z napisem GTI
- dźwignia zmiany biegów wykonano z aluminium o kształcie piłeczki golfowej „Golfball-Design”, w górnej części wtopiony ma rozkład poszczególnych biegów oraz napis GTI
- mieszek dźwigni zmiany biegów z czarnej skóry z czerwonymi szwami
- kierownica obszyta czarną skórą z czerwonymi szwami
- dzwignia hamulca ręcznego pokryta czarną skórą z czerwonymi szwami
- przycisk zwalniania hamulca ręcznego w kolorze czerwonym
- tło zegarów w kolorze srebrnym (aluminium) z czarnymi cyframi i pomarańczowymi wskazówkami
- czerwone pasy bezpieczeństwa z przodu i z tyłu
- dywaniki w kolorze czarnym z czerwonym obszyciem

wyposażenie

- elektryczny szyberdach lub za dopłatą klimatyzacja półautomatyczna (1000,-DM) lub w pełni automatyczna „Climatronic” (2065,-DM)
- elektryczne lusterka zewnętrzne
- elektrycznie sterowane szyby z przodu (+ tył dla wersji 5-drzwi)
- elektryczna regulacja wysokości reflektorów
- cyfrowy licznik + obrotomierz
- komputer pokładowy MFA (spalenie / temp. oleju / temp. powietrza / średnia prędkość...)
- centralny zamek wraz z modułem komfortu – domykania drzwi i dachu kluczykiem
- tylna kanapa dzielona w stosunku 1/3 2/3
- radio Gamma IV i Nokia Digital Sound Paket (DSP 120) + 8 głośników + subwoofer + zmieniarka CD (za dopłatą 935,-DM)
- Air-Bag dla kierowcy oraz pasażera
- halogeny przeciwmgielne w zderzaku przednim (czarne Hella)
- antena dachowa
- regulacja pionowa kierownicy
- regulacja pasów
- programowalne tryby pracy wycieraczek
- dwutonowy klakson
- ogrzewanie tylnej szyby
- ogrzewanie lusterek
- ogrzewanie dysz spryskiwaczy
- zielone atermiczne szyby
- tylne drzwi (za dopłatą 1565,-DM)
- ABS

silnik

- benzyna
+ 2.0l (1984cc) AGG 8V / 85 kW (115 kM) / skrzynia manualna 5 biegów / cena: 36.000,- DM (2 drzwi)
+ 2.0l (1984cc) ABF 16V / 110 kW (150 kM) / skrzynia manualna 5 biegów / cena: 38.500,- DM (2 drzwi)

- diesel (TDi)
+ 1.9l (1896cc) AFN / 81 kW (110 kM) / skrzynia manualna 5 biegów / cena: 38.500,- DM (2 drzwi)



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pn maja 15, 2006 10:31

deSpool, heja, dawno cie nie było ;) byłes na majovwce?


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
imp
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 23:31
Lokalizacja: mysłovwice/glivwice
Kontakt:

Post autor: imp » pn maja 15, 2006 10:34

brakuje mi tylko tylnich zagłówków...a paski w zderzakach czerwone jednak miałem..tylko mi sie wytarły ....zostały śladowe ilości koloru czerwonego..więc trzeba poprawić...


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53310&postdays=0&postorder=asc&start=0]my ex mk3 GTI 20 jahre by ABF[/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2269482#2269482]actual mk4 GTI Exlusive by AGU[/url]

6N 1.4 8V/MK4 1.6 8V/MK3GTI 2.016v/DERBY 1.1 8V/MK4GTI 1.8T 20V/6N 1.3 8V/A4 B6 1.9TDI/A4 B7 2.0TDI

Awatar użytkownika
deSpool
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: pt gru 03, 2004 12:01
Lokalizacja: Wa.
Kontakt:

Post autor: deSpool » pn maja 15, 2006 10:35

tom jak zawsze czujny :)) ...jasne, ze bylem... krotko niestety z powodow roznych i podloznych... ale bylem ;) w sobote w pozniejszych godzinach sie prezentowalem ;p
ucieklem ok 22giej... malo narodu juz zostalo :| i tylko browarne, pijane disko bylo ...



Awatar użytkownika
Tominator
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 00:08
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Tominator » śr lip 05, 2006 06:21

Dzięki za wszystkie komentarze, zrezygowałem z zakupu tego auta. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
tommi3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: śr lut 02, 2005 22:53
Lokalizacja: opole
Kontakt:

Post autor: tommi3 » sob sie 05, 2006 21:06

ja troche pozno ale dodam takze odnosnie tamtego modelu, i wypowiedzi wielu innych forumowiczow, ze przycisk zwalniania hamulca recznego byl takze w kolorze srebrnym tak jest w moim 20 jahre, tak jest w innych ktore oglodalem, a takze mozna to zauwazyc na oryginalnych zdj reklamowych vw...
Pozdrawiam


VW Golf III GTI 20 Jahre

Awatar użytkownika
deSpool
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: pt gru 03, 2004 12:01
Lokalizacja: Wa.
Kontakt:

Post autor: deSpool » pn sie 07, 2006 09:06

tommi3 pisze:takze mozna to zauwazyc na oryginalnych zdj reklamowych vw...
Pozdrawiam
ze srebrnymi przyciskami wychodzi na to, ze jest jak z tapicerka... byl inny welur, nie w kratke a do tego dawali czarne pasy... to i pypek od recznego moze i srebrny mozna bylo sobie zamowic ;)... tak jak i dsp nie bylo w wersji szwajcarskiej czy jakos tak...

jak masz takie fotki to podeslij je prosze na meila despool@vwgolf.pl

pozdr,


dawniej :: Golf mkI / Golf mkII / Golf mkIII "New Orlean" / Golf mkIII GT "Special" ...
_________________
VW Klub Polska #121

Awatar użytkownika
tommi3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: śr lut 02, 2005 22:53
Lokalizacja: opole
Kontakt:

Post autor: tommi3 » czw sie 10, 2006 20:21

deSpool pisze:
tommi3 pisze:takze mozna to zauwazyc na oryginalnych zdj reklamowych vw...
Pozdrawiam
ze srebrnymi przyciskami wychodzi na to, ze jest jak z tapicerka... byl inny welur, nie w kratke a do tego dawali czarne pasy... to i pypek od recznego moze i srebrny mozna bylo sobie zamowic ;)... tak jak i dsp nie bylo w wersji szwajcarskiej czy jakos tak...

jak masz takie fotki to podeslij je prosze na meila despool@vwgolf.pl

pozdr,
Spoko podesle kilka fotek ale tak pod koniec tyg, teraz nie mam zadnych na kompie(format, wszystko jest na plytach... :)) a co dokladnie chcesz na tych zdj??
Pozdro


VW Golf III GTI 20 Jahre

Awatar użytkownika
deSpool
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: pt gru 03, 2004 12:01
Lokalizacja: Wa.
Kontakt:

Post autor: deSpool » pt sie 11, 2006 09:39

tommi3 pisze:a co dokladnie chcesz na tych zdj??


genralnie mozesz slac wszystko co dotyczy 20jahre ;) ...a z chcecia poogladam fotki z innymi przyciskami recznego, tapicerka i innymi "odejsciami" od wzoru 20Jahre :)) ...
bede sie zbieral do zrobienia malej stronki o 20Jahre ...napewno kazde foto sie przyda:) ...pod moim nickiem narazie masz galeryjke mojego

pozdrawiam i dzieki


dawniej :: Golf mkI / Golf mkII / Golf mkIII "New Orlean" / Golf mkIII GT "Special" ...
_________________
VW Klub Polska #121

Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: Razal » pt sie 11, 2006 09:59

deSpool pisze:
tommi3 pisze:a co dokladnie chcesz na tych zdj??


genralnie mozesz slac wszystko co dotyczy 20jahre ;) ...a z chcecia poogladam fotki z innymi przyciskami recznego, tapicerka i innymi "odejsciami" od wzoru 20Jahre :)) ...
bede sie zbieral do zrobienia malej stronki o 20Jahre ...napewno kazde foto sie przyda:) ...pod moim nickiem narazie masz galeryjke mojego

pozdrawiam i dzieki
SUPER - stronka widze już jest - zawsze już coś - musze przejżeć swoje zasoby - jak coś będzie napewno podeśle - SUPER POMYSŁ !!!! Takie stronki to miód !! Troche info też możesz tam wkleić w postaci TXT - przyda się jak nic ;) Też chyba mam coś na ten temat ..

Pozdrooo


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

Awatar użytkownika
deSpool
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: pt gru 03, 2004 12:01
Lokalizacja: Wa.
Kontakt:

Post autor: deSpool » pt sie 11, 2006 10:04

Razal pisze:info też możesz tam wkleić w postaci TXT - przyda się jak nic Też chyba mam coś na ten temat ..
dzieki... spoko, narazie to tylko szybka galeryjka mojego autka... z czasem chce zrobic wszystko o 20Jahre.. .broszury, prospekty, dane, galerie, uzytkownicy w kraju... mam juz spora baze ktora powstala z poszukiwan mojego przez kilka miesiecy :)) nazbieralem fotek, mam oryginalne broszury i publikacje... mysle, ze warto bedzie to jakos wykozystac i upublicznic... a ze fura jest dosc ciekawa, nie licznie spotykana na drogach to i milo bedzie skupic jej uzytkownikow ;) ...ale to wszystko z czasem


dawniej :: Golf mkI / Golf mkII / Golf mkIII "New Orlean" / Golf mkIII GT "Special" ...
_________________
VW Klub Polska #121

Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: Razal » pt sie 11, 2006 10:12

deSpool pisze:
Razal pisze:info też możesz tam wkleić w postaci TXT - przyda się jak nic Też chyba mam coś na ten temat ..
dzieki... spoko, narazie to tylko szybka galeryjka mojego autka... z czasem hce zrobic wszystko o 20Jahre.. .broszury, prospekty, dane, galerie, uzytkownicy w kraju... mam juz spora baze ktora powstala z poszukiwan mojego przez kilka miesiecy :)) nazbieralem fotek, mam oryginalne broszury i publikacje... mysle, ze warto bedzie to jakos wykozystac i upublicznic... a ze fura jest dosc ciekawa, nie licznie spotykana na drogach to i milo bedzie skupic jej uzytkownikow ;) ...ale to wszystko z czasem
THE BEST pomysł :) :okej:

Sam takiego szukałem - niestety nawet za zachodnią granicą znaleźć wartościowy egzemplaż jest trudno - udało mi się znaleźć wersję GT TDI (model 1996) też czarny i zależało mi na 5-drzwi..jestem super zadowolony - spisuje się znakomicie. 20 jahre to już rarytas. Masz super model Gofra - gratuluje i dbaj o niego ;) !!


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

Awatar użytkownika
deSpool
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: pt gru 03, 2004 12:01
Lokalizacja: Wa.
Kontakt:

Post autor: deSpool » pt sie 11, 2006 10:19

Razal pisze:Masz super model Gofra - gratuluje i dbaj o niego !!
dbam, dbam... po to takiego kupilem by go piescic ;) inaczej bym jezdzil zwyklym GTi pewnie hehhe ...Dzieki za mile slowa! i zapraszam do podsylania info > despool@vwgolf.pl // golf@20jahre.info


dawniej :: Golf mkI / Golf mkII / Golf mkIII "New Orlean" / Golf mkIII GT "Special" ...
_________________
VW Klub Polska #121

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pt sie 11, 2006 18:10

taka strona to by było coś! chyba nawet w niemieckim internecie nie ma czegoś takiego....


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości