sprzęgło i amorki >wybaczcie, ale jestem na GPRS

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

raptorr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: czw wrz 29, 2005 19:53
Lokalizacja: bialystok

sprzęgło i amorki >wybaczcie, ale jestem na GPRS

Post autor: raptorr » ndz lip 02, 2006 13:19

i mi wyszukiwanie nie działa.

Interesuje mnie ile kosztuje w Polsce kompletne sprzegło do golfa 3 AAZ 92r i dwa amorki na przód. Jestem obecnie we wloszech i chce porownac ceny, moze tez kupic tu i wymienic.

Da sie te sprzeglo i te amorki wymienic samemu majac troche talentu majsterkowicza? Potrzebne sa jakies nietypowe narzedzia? Dowiedzialem sie ze w Italii cholernie drogie sa warsztaty, wiec jesli mozna, chcialbym zaoszczedzic na robociznie.

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
kocurxxl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: wt mar 21, 2006 17:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: kocurxxl » ndz lip 02, 2006 14:27

amorki to koszt okolo 100-150 zeta za sztuke z wymiana nie bedziesz mial problemow jesli nie masz scisku do spręzyn to sobie zrobisz sam z pretów gwintowanych

jezeli chodzi o sprzeglo to jest troche gorzej komplet kupisz za 350-400 zeta ale wymiana to juz troche roboty bo trzeba skrynie biegów wyciagac w serwisie zaplacisz jakies 200-250 zeta za wymiane

jesli zdecysdujesz sie robic to samemu to poczytaj najpierw na forum jak to zrobic i napewno bedziesz potrebowal pomocy drugiej osoby sam nie dasz rady

a wszystkie klucze sa typowe i napewno dostaniesz je w sklepie jesli ci czegos zabraknie



raptorr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: czw wrz 29, 2005 19:53
Lokalizacja: bialystok

Post autor: raptorr » ndz lip 02, 2006 16:13

czytalem wlasnie instrukcje do golfa i tam pisze ze potrzebne sa jakies specjalne narzedzia do zablokowania kola(tu moze by cos sie wymyslilo) i jakis trzpien srodkujacy... niezbedne to to?

Boje sie ze nie dojade do polski bo mi sie juz niezle slizga to sprzeglo, kanal mam, osobe do pomocy tez, checi tez sa, moze ma ktos jakas szczegolowa instrukcje jak to zrobic?
Nie mam kluczza dynamatrycznego... ale wogole czy ktos zwraca uwage na te momenty dokrecania?

Jak mowilem serwisy we wloszech sa BARDZO drogie przeliczajac na zlotowki ;/



Awatar użytkownika
koonrad
majster ulepszacz
majster ulepszacz
Posty: 1048
Rejestracja: czw cze 22, 2006 22:26
Lokalizacja: BełchatóVW
Kontakt:

Post autor: koonrad » ndz lip 02, 2006 16:41

jeśli masz kogoś do pomocy to sobie we dwie osoby poradzicie bez problemu
a ceny sa takie jak pisze kocurxxl


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175064][img]http://img150.imageshack.us/img150/416/clipboard01do1.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
kocurxxl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: wt mar 21, 2006 17:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: kocurxxl » ndz lip 02, 2006 16:54

jak si slizga to nie jedz bo sie strasznie kiepski wyciaga skrzynie na parkingu czy stacji benynowej :P

dacie rade kumpel z ojcem poszli na zywiol i wyciagali bez ksiazki tylko na czuja i wszystko bylo ok zeszlo im chyba 8-9 godzin i zjechali z kanalu wiec do dziela !!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości