[mk2] coś huczy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MichalMys1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:16
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: MichalMys1 » sob lip 01, 2006 23:25

kotem pisze:to był tylko żart :bigok:
MichalMys1 pisze:otwarta szyba nie wydaje takiego pisku ze oglądaja sie za Tobą ludzie
eno nie mówiłeś nic o żadnym pisku tylko o huczeniu!
jak pisk to pewnie jakaś zatarta/niedosmarowana część o charakterze obrotowym. Nic innego tylko podnieść maske i podnosic po mału obroty i nasłuchiwać skąd trzeszczy a jeśli nie trzeszczy to oznacza, że gdzies na kołach, a jesli to koła to przy tych "prętach"(nie wiem jak to sie nazywa) co się obracają napędzając koła i masz taki gumowy karbowany mieszek w kształcie storzka i moze popękała i sie piachu do niej nasypało.
ten mieszek to osłony na przeguby-jest w porzadku-mam jeszcze jedna teorie ze moze jakoś klocki nie odbijają??



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob lip 01, 2006 23:26

MichalMys1 pisze:opony odpadaja bo sa nowe
no to jedno masz z głowy (aczkolwiek i nowe nieraz sprawiają niespodzianki - ale pewnikiem nie u Ciebie )

[ Dodano: 06-07-01, 23:28 ]
MichalMys1 pisze:teorie ze moze jakoś klocki nie odbijają??
jezeli klocki nie odbijaja to koło jest cały czas hamowane - wyczajisz to np: puszczając na luzie kierownice i jeżeli np: sciąga w prawo to moze to być ze klocki nie odpuszczają - przypominam Ci że pisałes że to sie dzieje przy skrecie


:-k ...

Awatar użytkownika
kotem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: pn paź 10, 2005 18:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: kotem » sob lip 01, 2006 23:32

misiek10111 pisze:na postoju chcesz spr. czy mu cos w kołach dolega? :panna: :rotfl:
a jeśli nie trzeszczy to oznacza, że gdzies na kołach, a jesli to koła to przy tych "prętach"(nie wiem jak to sie nazywa) co się obracają napędzając koła i masz taki gumowy karbowany mieszek w kształcie storzka i moze popękała i sie piachu do niej nasypało.
Czytaj do konca a nie szukasz tylko brechtu ja sie juz uspokoiłem a ty dalej (dział pogawedki temat KAWAŁY tam dasz sobie upust i już starczy.)


[img]http://images22.fotosik.pl/25/4dfe2cbdc7fe3131.jpg[/img]
[you]

Awatar użytkownika
MichalMys1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:16
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: MichalMys1 » sob lip 01, 2006 23:33

jeszcze pojeżdze troche i zobacze moze jakoś sam sie wylczy z tego-najwyzej trzeba bedzie wybrac sie do mechanika. :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 399 gości