Wskazówka benzyny szaleje!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Wskazówka benzyny szaleje!!!

Post autor: ćwikła » wt lut 01, 2005 13:57

Panowie mam taki problem bo ostatnio wskazówka od benzyny mi szaleje podczas jaksdy i przemieszcza sie w rózne miejsca!!!Wogóle mam tez taki problem ze jak silnika zapale raniutko przy takej pogodie jak jest teraz czyli na mrozie to wskazówka mi sie blokuje io wogóle mi sie nie podnosci dopiero po rozgrzaniu silnika wyłaczam silnik znowu zapala i wtedy jest dopbrze.Co to moze byc??



Awatar użytkownika
Hi-Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: śr lis 03, 2004 11:08
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Hi-Jack » wt lut 01, 2005 14:45

ja juz sie przyzwyczailem. wczoraj wskazowka lezala na rezerwie a tu sie okazuje ze pozatankowaniu mialem w zbiorniku jeszcze 15 litrów. Wskazowka odpowiednio: przyspieszam to spada a jak hamuje to sie podnosi :jezor: . ten typ tak ma chyba


Pełen sandał, gaz w podłodze...

Awatar użytkownika
nobix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt lis 02, 2004 01:07
Kontakt:

Post autor: nobix » wt lut 01, 2005 14:50

witam
u mnie jest podobnie nie ma co liczyc na licznik przy ruszaniu opada a przy hamowaniu sie podnosi trzeba pamietac ile sie mialo soku :grin:


Golf III VR6 + Golf III 1.8 z nawigacją Manta

Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » wt lut 01, 2005 15:00

u mnie tez nie jest najdokładniej - wprawdzie przejchałemmnim dopiero 150km (dopiero go kupilem) ale już widze ze raz pokazuje 1/4 a raz praktycznie rezerwę...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości