mam dosc gleby (mk2)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

mam dosc gleby (mk2)

Post autor: guti » śr cze 28, 2006 18:59

przejechalem sie dzis po takiej dosc wyboistej drodze i mam dosc, najchetniej zmienilbym na serie ale podejrzewam ze seryjne springi + felgi 15 cali+ opony profil 45 nie bedzie sie ladnie prezenowac, co myslicie zeby zalozyc powiedzmy jakies od GT lub juz w najgorszym wypadku juz od CL -ki ale je skrocic?? tylko o ile??podejrzewam ze to troszke poprawi miekkosc zawiasa ale nie bedzie zbytnio wyzej, obecnie mam FK podobno 2x -60 , i cena za wyglada jaka place w srodku jest uwierzcie mi bardzo wysoka :) wszelkie sugestie beda mile widziane i nagrodzone,
zalozenie jest jedno troszke miekkosci i na tej samej wysokosci :) dzieki wielkie i pozdrawiam


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
krisvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: sob cze 24, 2006 16:53
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Post autor: krisvw » śr cze 28, 2006 19:10

hej ja kiedyś tak zrobiłem uciełem seryjne springi o poltora zwoju i nisko siedział wiec jesli masz 15 i profil 45 wiec chyba wystarczy o jeden zwoj obciac:)) no i autko nie było az takie twarde:)) :pub:



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » śr cze 28, 2006 19:10

guti pisze:zalozenie jest jedno troszke miekkosci i na tej samej wysokosci dzieki wielkie i pozdrawiam
chyba nieda rady tak albo albo.jesli mieksiejsze beda na tej wysokosci to podloga o glebe bedziesz chaczyl.



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr cze 28, 2006 19:20

krisvw, i nic Tobie nie zawadzalo na gorkach dolkach?? troszke sie obawiam ze zrobi sie kolyska a to moze nie dla mnie co dla podwozia bedzie malo przyjemne :)


springi na tyl juz mam seryjne :) a przednie jak cos to bylyby od mk3 Diesla ( darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada) tylko pytanie czy beda pasowac ?
Ostatnio zmieniony śr cze 28, 2006 19:23 przez guti, łącznie zmieniany 1 raz.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
M@rcus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: M@rcus » śr cze 28, 2006 19:22

piotr2 pisze:
guti pisze:zalozenie jest jedno troszke miekkosci i na tej samej wysokosci dzieki wielkie i pozdrawiam
chyba nieda rady tak albo albo.jesli mieksiejsze beda na tej wysokosci to podloga o glebe bedziesz chaczyl.
To zależy przy jednej osobie na pokładzie powinno być ok, ale jak załadujesz komplecik, to raczej jazdy nie będzie, ja miałem sport zawieche miesiąc czasu, ale wole jeździć na serii i czuć trochę komfortu niż psuć sobie nerwy :grin:

[ Dodano: Sro Cze 28, 2006 19:26 ]
guti pisze: springi na tyl juz mam seryjne :) a przednie jak cos to bylyby od mk3 Diesla ( darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada) tylko pytanie czy beda pasowac ?
Myślę że podejdą, ktoś już jeździł mk2 na spręzynach z mk3



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » śr cze 28, 2006 19:50

Gleba,gleba,gleba!!!!!Tak zaczynają sie prawie wszystkie posty w dziale nasze auta.Pewnie że fajnie wygląda,ale co dalej?Mam to gdzieś bo przy -40 to z ogródka nie wyjade...



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » śr cze 28, 2006 19:55

bongo haha,a koledzy jeszcze widocznie misek olejowych nie klepwli.guti, powiedz jak sie jezdzi z profilem 45 ja nie moglem wytrzymac przy 195/50



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr cze 28, 2006 20:06

ja przy swoim obnizeniu nie moge na podjazd do domu wjechac i musze tylem :) a jeszcze mialem dokladke od GTI :) teraz zdjeta bo zmienialem zderzak:) na 45 kolego piotr2, strasznie trzepie, kazda nierownosc na drodze czujesz, mialem 50 w zeszlym roku ale mi obcieraly o blotniki, to zalozylem 45 a tym roku i mam serdecznie dosyc.A miske ja mam juz w paru miejscach pozagniatana bo kraweznik mi wyrosl nawet nie wiedzialem kiedy, kolko od pompy wpomagania juz kilka razy prostowalem, teraz mam takie zeliwne mocniejsze dorabiane od Wartburga :) tylko ze taraz jak przypiernicze to juz nie ma wybacz peknie i pupa blada, drzwi mi lataja przez to zawieszenie , wszystko trzeszczy itd , drzwi swoje mam opadniete wiec mam od czasu do czasu stuk puk , tylne drzwi za mna ocieraja sie o uszczelke i tez halasuja, normalnie jak w taczce na zelaznym kolku.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » śr cze 28, 2006 20:14

guti, to tylko pozazdroscic takiego zawieszenia :) jak ja sie ciesze z serii,ile razy kolesie w obcym miescie nawet niechcieli podejmowac walki na niskim zawieszeniu z powodu kolein wiec na h..j te zawieszenia obnizyc tylko i w garazu fure ogladac,ahh



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr cze 28, 2006 20:16

no ale zakrety wszystkie sa moje :P


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » śr cze 28, 2006 20:18

ale tracisz na przyspieszeniu wiec za zakretem jestes moj :)



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr cze 28, 2006 20:21

jak mnie zlapiesz :P


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
homsky
VW Baron
VW Baron
Posty: 3307
Rejestracja: pt lis 11, 2005 20:03
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: homsky » śr cze 28, 2006 20:22

piotr2 pisze:ak ja sie ciesze z serii,ile razy kolesie w obcym miescie nawet niechcieli podejmowac walki na niskim zawieszeniu z powodu kolein wiec na h..j te zawieszenia obnizyc tylko i w garazu fure ogladac,ahh
Gleba bardzo ładnie wygląda, ale nic więcej - no przynajmniej w codzienności poruszania sie na naszych rodzimych drogach. Miałem okazje sie przejechać kumpla Katedem GSI posadzonym dosyc mocno i utwardzonym, jezus maria myslałem że złamie mi się kręgosłup !!! Seria choć może nie wygląda efektownie to jednak jedyne rozsądne wyjście na nasze "bezdroża" do codziennego poruszania się Golfiną.


[url=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/20938][img]http://www.motostat.pl/user_images/20938/icon5.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » śr cze 28, 2006 20:26

homsky pisze:Seria choć może nie wygląda efektownie to jednak jedyne rozsądne wyjście na nasze "bezdroża
:pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 451 gości