Ustawianie wycieraczek mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tomileszek
VW.tomi.pl
VW.tomi.pl
Posty: 99
Rejestracja: śr gru 22, 2004 22:24
Lokalizacja: Kłobuck
Kontakt:

Ustawianie wycieraczek mk3

Post autor: tomileszek » pn sty 31, 2005 11:21

Panowie mam pytanie jak w temacie.Na jakiej zasadzie programuje sie wycieraczke tylnia w mk3?Jak raz nacisne to prysnie spryskiwacz i chyba 3 razy sie przekreci ale kiedys wcianalem kilka razy i chodzila normalnie ale potem jeszcze na wolych obrotach jeszcze dzialala co jakies 10 sec.Musialem zgasic silnik i wlaczyc ponowie aby skasowac to dzialanie wycieraczki.


Dude wher's your car?

adamek007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw sty 13, 2005 16:02
Lokalizacja: Kuropatnik
Kontakt:

Post autor: adamek007 » pn sty 31, 2005 11:46

U mnie działa w nastepujący sposób:
- jak przycisne krótko raz to pryśnie spryskiwcz, wycieraczka machnie raz i potem cyklicznie co pare skeund poprawia widoczność aż do ponownego krótkiego przyciśnięcia
- jak przytrzymam dłużej to wyciera ciągle dopóki trzymam włącznik, po zwolnieniu machnie jeszcze ze 3 razy i przełancza się w cykliczne oczyszczanie, wyłanczane na takiej samej zasadzie jak wcześniej (ktrótkie przycisniecie)



Awatar użytkownika
newswen
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 15:50
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: newswen » pn sty 31, 2005 14:21

u mnie natomiast, jest jeszcze taj, ze jezeli przycisne kilka razy szybko pod rzad, to wycieraczka zacznie machac non stop, dopiero musze pociagnac manetke do siebie tak jakbym chcial spryskac przednia szybe i przestaje



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości