[mk2] problem z deską rozdzielczą...?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

szenioo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt cze 20, 2006 00:00
Lokalizacja: Gdynia

[mk2] problem z deską rozdzielczą...?

Post autor: szenioo » wt cze 20, 2006 00:12

Witam. Jestem świerzo upieczonym właścicielem golfa mk2 1.3 gl Samochód ma obnizone i utwardzone zawieszenie(było to zrobione w niemczech) jeździ po polsce już 8 lat i plastiki koszmarnie trzeszczą, szczególnie przy małych obrotach bo troche skaczą (pewnie poduszka do wymiany) Czy deche rozdzielczą można dokręcić bo poprzedni właściciel wyjmował audio i może czegos niedokręcił? Jezeli nie to co poradzić na te diabelskie dzwięki? z góry dziękuje!


Jesteś nowy ale regulamin obowiązuje. Precyzuj tematy bo inaczej dostaniesz upomnienie, a temat pójdzie na śmietnik
Ostatnio zmieniony wt cze 20, 2006 21:43 przez szenioo, łącznie zmieniany 1 raz.



dawidm59
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt kwie 07, 2006 11:08
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dawidm59 » wt cze 20, 2006 06:57

Ja miałem podobny problem, jak się dokładnie przyjrzałem i popróbowałem dokręcić śrubki to okazało się że niektóre kręcą się w kółko poprostu tak jagby wyrobiony gwint a w niektórych miejscach wyłamane plastiki. Proponuję abyś posprawdzał wszystkie mocowania deski, jak również czy jest dobrze osadzona bo może ktoś szybko ją montował i niedokładnie spasował.


dawidm59

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » wt cze 20, 2006 12:08

Jak jest niski i twardy to niestety bedzie piszczeć.Po prostu wszystkie drgania z budy przenoszą sie do wnętrza i plastiki sie luzują.



Awatar użytkownika
piotr_lewy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 02:34
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: piotr_lewy » wt cze 20, 2006 20:32

Witamy kolegę w rodzinie.......


Tam gdzie kończą się Reguły, tam zaczyna się Pruszków

[url=http://www.piotrgrafik.digart.pl]Kilka moich fotek na digarcie[/url]

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » wt cze 20, 2006 21:28

Plastiki trzeszcza i beda trzeszczec :crazy: możesz oczywiscie podkrecac sruby ,bo wyjac ten panel z deski to nieduzy problem :P



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości