Pompa wspomagania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

vw_volsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn maja 15, 2006 22:04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Pompa wspomagania

Post autor: vw_volsky » sob cze 17, 2006 09:46

Witam!
Czy ma ktos moze jakies doswiadczenia z pompa wspomagania? tzn. glosno pracuje i moje pytanie jest nastepujace:

- czy da sie ja rozebrac i wymienic lozyska? widzialem ze chyba jest skrecana na sruby ale nie bede kombinowal bo nie mam drugiej w razie czego (silnik AFT 1.6 96r.)



Awatar użytkownika
kocurxxl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: wt mar 21, 2006 17:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: kocurxxl » sob cze 17, 2006 09:52

takie pompy sie regeneruje ale samemu nic raczej nie zdzialasz
moja tez wyła wiec ja wymienilem tak poprostu bo taniej mi wyszko wciagnac pompe z rozbitka niz sie w to bawic nie wiadomo z jakim skutkiem zwlaszcza ze moja sobie chwilke na sucho posmigala:P
Wyciem sie nie przejmuj jakby ci przestawała ciągnać i paski kwiczaly przy kazdym ruchu kierownica byloby gorzej

pozdrawiam



vw_volsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn maja 15, 2006 22:04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: vw_volsky » sob cze 17, 2006 09:56

A znasz moze orientacyjne ceny takiej regeneracji? oraz pompy uzywanej? Czy gdzies znajde jakies dane nt. pompy tzn. jakie lozyska, uszczelniacze itd.?



Awatar użytkownika
kocurxxl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: wt mar 21, 2006 17:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: kocurxxl » sob cze 17, 2006 10:02

cena sa bardzo rozne ja trafilem swoja z kolem pasowym za 40 zeta wiac grosze ale widzialem takie nawet za 150 zeta musisz szukac mnie odradzali regeneracje bo podobno jest to drogi zabieg ile? niewiem ale pewnie niemniej niz porzadna uzywka.
ceny podzespolow nie znam bo szkoda bylo czasu zeby moja ratowac ona juz nawet stajac na trawie nie miala sily kolami krecic :P



vw_volsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn maja 15, 2006 22:04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: vw_volsky » sob cze 17, 2006 10:06

ok dzieki, w takim razie tez nie bede sie bawil w naprawe. Ale jak bede mial druga pompe to z ciekawosci zobacze jak to wyglada w tej glosno pracujacej :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 391 gości