Zatrzaśnięta tylna klapa bażnika w Variancie.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
az71
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 21:10
Lokalizacja: J.G.
Kontakt:

Zatrzaśnięta tylna klapa bażnika w Variancie.

Post autor: az71 » czw cze 15, 2006 23:11

Witam.
Jak otworzyć zatrzaśniętą tylną klapę w Variancie?
Dziś odkręciłem zamek aby naprawić oświetlenie w bagażniku. Złożyłem i na sucho było OK.
Jak zamknęłem i tak zostało. Z kluczyka nic, z centrala nic a ztyłu od bażnika bez demolki plastiku też chyba nie da rady.
Może są jakieś inne patenty aby dostać się do zamka tylnej klapy i otworzyć bagażnik?
Pozdrawiam
az71


VW GOLF III Variant 2.0 + LPG 94'
Silnik 2E

Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » czw cze 15, 2006 23:25

Prawdopodobnie spadlo ciegno klamki. Tez tak mialem - ale nie spadlo calkiem, wiec po kilku szarpnieciach puscilo. Chyba nie pozostanie nic innego jak dostac sie od wewnatrz. Plastiku nie zdejmiesz bez otwarcia bagaznika. ale mozesz nawiercic w nim otwor, chyba ok. 6-7 cm od podlogi i nieco na prawo (5 cm) od srodka (bedac wewnatrz auta). Jest tam dzwignia rygla, trzeba wsadzic w otwor jakis metalowy pret (srubokret) i starac sie przesunac dzwignie w lewo - o ile nic nie pomylilem. Jak bedziesz mial problem, zrob wiekszy otwor (np. 3 cm) to zobaczysz. Potem zakleisz czarnym tworzywem (np. z pudelka po CD).



Awatar użytkownika
az71
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 21:10
Lokalizacja: J.G.
Kontakt:

Post autor: az71 » czw cze 15, 2006 23:43

Witam.
Zgadzam się z Tobą. Ja myślałem nad większą dziurą ale nawiercony otwór będzie ładniej wyglądał. I chyba w lewo jest cięgło a nie w prawo. jak jesteś w bagażniku i patzrysz się na klapę.
Jutro do dzieła.
Pozdrawiam i dziękuję
az71


VW GOLF III Variant 2.0 + LPG 94'
Silnik 2E

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 370 gości