erpek zdycha

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Al ca pono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 12, 2006 19:19
Lokalizacja: P-no

erpek zdycha

Post autor: Al ca pono » pn cze 12, 2006 19:46

Mam Golfa 2 rocznik 91 silnik RP 90 KM monojetronic 1.8 dm sonda lambda i katalizator no i wszytsko bylo dobrze az nagle zgasl mi silnik na wolnych obrotach od tamtego czasu jest tak samo gdy uruchomie silnik chwile jest dobrze a po chwili dostaje kaszlu zaczyna schodzic do 500 i mniej obrotow i tak sie utrzymuje nawet dlugo ale w koncu gasnie gdy popompuje gazem troche to po jakichs 5 minutach jest dobrze i chodzi super nie gasnie zero problemow ale na poczatku gdy probuje nim jechac to szarpie bo silnik nie reagujac na wcisniety pedal gazu zyje wlasnym zyciem czyli zdycha i odzywa w efekcie zachowuje sie jak pijany zajac jednak jak juz mowilem efekt ten zanika po kilku minutach i raczej to nie jest zalezne od temperatury silnka poniewaz raz temperatura oleju miala 70 stopni wiec silnik niby cieply a to samo mysle ze zalezy to od czasu pracy od ostatniego uruchomieania silnika w kazdym badz razie nie wiem co mu jest i prosze o pomoc



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn cze 12, 2006 19:51

wszystko co by mogło byc przyczyną opisałes ale jedna żecz sama pompa paliwa tego nie wymieniałeś



Awatar użytkownika
Al ca pono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 12, 2006 19:19
Lokalizacja: P-no

Post autor: Al ca pono » pn cze 12, 2006 20:07

dziejo pisze:pompa paliwa
Co z nią?

[ Dodano: 12 Cze 2006 20:27 ]
Jakieś inne sugestie?



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn cze 12, 2006 20:28

poprostu robi sobie przerwe w pracy kiedy jej się zachce może styki gdzis nie łącza albo przekaznik od pompy się zawiesza tam bym jeszcze szukał ANIE ZARAZ _ZDYCHA - golf nie zdycha to nie zwierze może przejść w agonie --- śpiaczkę - anie zaraz ZDYCHA :pub:



Awatar użytkownika
Al ca pono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 12, 2006 19:19
Lokalizacja: P-no

Post autor: Al ca pono » pn cze 12, 2006 21:20

Taki jestes mądry dzieje?! hę?! to ja sie pytam dlaczego po kilku minutach pompowania silnik dziala bez zarzutu?! no odpowiedz !



Awatar użytkownika
Bożuch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: ndz cze 12, 2005 22:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Bożuch » pn cze 12, 2006 21:25

mi jak pompa paliwa zdychała to auto też jeździło normalnie i paliło też normalnie.Może dwie takie sytuacje były gdzie auto się przydusiło (nie pamiętam czy zgasło) a kiedyś normalnie jechałem przyjechałem do kumpla auto zgasiłem i oki.Potem próbuje je odpalić i nic na popych i też nic i okazało się żę to pompa siadła.Żadnych szczególnych obiawów nie było.


PozdraVWiam - Tomek :pub:

zapraszam do oględzin mojego VWeja :bajer:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=224068

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » wt cze 13, 2006 13:16

Al ca pono pisze:Taki jestes mądry dzieje?!
stary przedstawiłem ci tylko moją opinie na ten temat nie wzruszaj się tak mocno :bigok:



Awatar użytkownika
Al ca pono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 12, 2006 19:19
Lokalizacja: P-no

Post autor: Al ca pono » wt cze 13, 2006 23:27

dziejo pisze:stary przedstawiłem ci tylko moją opinie na ten temat nie wzruszaj się tak mocno
acha no jak tak to w porządku

[ Dodano: 02 Lip 2006 12:41 ]
:bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 344 gości