Odkurzacz samochodowy.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bartas_pn
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt sty 31, 2006 19:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bartas_pn » śr cze 07, 2006 20:01

takie standardowe odkurzacze pod zapalniczke sa do :ass:



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » śr cze 07, 2006 20:03

MrUkAs pisze:Fredi88 napisał/a:
istnieje takie cos jak przedluzacz :D :D :D rozczaruje cie jak powiem ze mieszkam w bloku na 3 pietrze :D ? Zawsze sobie spuszcze kabele na dol przez okno.... zejde na dol, podlacze normalny odkurzacz i jazda! Jest normalnie posprzatane... te odkurzacze do zapalniczki to totalny badziew :] lepiej kup za ta kase przedluzacz... napewno cie taniej wyniesie :D pozdrawiam ;)


Naprawde tak robisz? Jestem troche podziwu, gdyz to jest jakies 10-15m w dol, sposcic przedluzacz to dosc problem na moje oko... Jaki i ile dawales za przedluzacz?? No i w jaki sposob spuszczasz, calosc na raz czy jakos po malo i pokolei??
kup sobie przedluzacz, taki jak do kosiarki pomaranczopwy 30 m cos chyba kolo 40-50 zł



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » śr cze 07, 2006 20:43

30 m to za duzo, zdecydowanie. Musze poszukac jakis 10 metrowy. Widzialem na Allegro za 20zl bodajze, myslicie ze to dobra cena? Czy w sklepie mozna kupic taniej? Znaczy sie do 25, bo na Allegro to jeszcze przesylka... ;D


www.SportCom.PL

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » pt cze 09, 2006 17:49

MrUkAs pisze:Naprawde tak robisz? Jestem troche podziwu, gdyz to jest jakies 10-15m w dol, sposcic przedluzacz to dosc problem na moje oko... Jaki i ile dawales za przedluzacz?? No i w jaki sposob spuszczasz, calosc na raz czy jakos po malo i pokolei??
nie wiem czy to ironicznie napisales czy nie... ale odpowiem :] hehe chociaz mnie to smieszy troche :D no jak to jak spuszczam przedluzacz.... biore w lape i spuszczam! tylko musisz kupic taki dosc dlugi... ja mam 30 metrowy... nie pamietam ile kosztowal. Ale napewno ci sie przyda nie tylko do odkurzacza :]



piotrek991
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:40
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post autor: piotrek991 » pt cze 09, 2006 21:47

MrUkAs pisze: Naprawde tak robisz? Jestem troche podziwu, gdyz to jest jakies 10-15m w dol, sposcic przedluzacz to dosc problem na moje oko... Jaki i ile dawales za przedluzacz?? No i w jaki sposob spuszczasz, calosc na raz czy jakos po malo i pokolei??
wiesz co nie obraź się i też nie mam celu cię obrażać ale troche to śmieszne...

co w tym takiego do podziwu ze chłopak sobie radzi? nie wiesz jak kabel przez okno wyrzucic? coś taki przerażony...? jak bym ci powiedział ze ludzie z okna w blokach węzę ogrodnicze wyciagają i myją samochody to bys zawału dostał...

sorry ale zadajesz pytania jak małe dziecko czemu mleko jest białe a nie czarne


F126p, F126p, Polonez, Seicento 1,1, Golf 3, Audi A3, Passat B5, Golf IV, Passat B5, Alfa Romeo 156 JTD,

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » pt cze 09, 2006 21:57

ja widzialem jak robia grilla na balkonie w bloku wiec juz mnie nie zaskoczy :D



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » pt cze 09, 2006 22:19

podjechać na stacje benzynową i zamiast tankować odkurzyć sobie samochód? :P



Awatar użytkownika
krzychGTD
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: sob lis 12, 2005 21:36
Lokalizacja: Toruń

Post autor: krzychGTD » pt cze 09, 2006 23:52

piotrek991 pisze:jak bym ci powiedział ze ludzie z okna w blokach węzę ogrodnicze wyciagają i myją samochody to bys zawału dostał...
kiedyś tak robiłem... :D teraz już nie... ale odkurzyć samochód wolę sam niż np. kazać w myjni posprząteć... bo oni nigdy tego aż tak dokładnie nie zrobią... :D


Tyle pali [url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/218816.html][b]VR'ka[/b][/url] , a tyle [url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/220985.html][b]GTD[/b][/url] :D

piotrw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pt lip 08, 2005 13:28
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: piotrw » sob cze 10, 2006 01:37

Chyba lepiej podjechać na stację benzynową i odkurzyć za przysłowiowe grosze...



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » sob cze 10, 2006 08:04

piotrw pisze:Chyba lepiej podjechać na stację benzynową i odkurzyć za przysłowiowe grosze...
ale odkurzacz jest zazwyczaj darmowy, tak samo jak kompresor.



piotrek991
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:40
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post autor: piotrek991 » pn cze 12, 2006 11:57

mkowalm pisze:
piotrw pisze:Chyba lepiej podjechać na stację benzynową i odkurzyć za przysłowiowe grosze...
ale odkurzacz jest zazwyczaj darmowy, tak samo jak kompresor.
chyba tylko u ciebie u mnie w wojewodztwie nie spotkałem się z darmowym odkurzaczem ale z kompresory sa za free (tez nie wszystkie)


F126p, F126p, Polonez, Seicento 1,1, Golf 3, Audi A3, Passat B5, Golf IV, Passat B5, Alfa Romeo 156 JTD,

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » pn cze 12, 2006 14:58

MrUkAs, daruj Sobie taki odkurzacz, one nie odkurzają a wąchają śmieci.Przedłużacz kupisz za kilkanaście złotych. Nie wiem dlaczego 30m to za dużo???W czym to przeszkadza?Ale jeśli już to są 25, 20, 15, w dużym markecie kupisz naprawdę za niewielkie pieniądze. Ja tak własnie robiłem. Teraz jeżdżę na myjnię i nie narzekam na sprzątanie wnętrza.Mają profesjonalne odkurzacze o bardzo dużej sile ssania.Ale wybór należy do Ciebie.



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » pn cze 12, 2006 20:32

Problem w sasiadach, ktorzy moga miec waty... Co prawda dzisiaj poszedlem na latwizne i pociagnalem prad z piwnicy. Choc wczesniej (kilka miechow) sasiad jeden sie burzyl... w sumie nie wiem o co. Posluchalem Waszych porad i daruje sobie taki odkurzacz, bo wiadomo ze mocy duzej to on nie ma, ale chcialem sie upewnic... :D

Teraz jeszcze musze oporac sie z woda na podlodze (strona pasazera, przod i tyl). Za cholere nie wiem jak, pisalem w jednym temacie ale dostalem porady tylko, iz nie mam folii w drzwiach. Macie jakies inne pomysly?


www.SportCom.PL

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 442 gości