nawigacja

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

stiw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: wt paź 25, 2005 10:02
Lokalizacja: śląsk

nawigacja

Post autor: stiw » czw cze 08, 2006 17:22

Czy ktoś zakładał nawigację do golfa 4,czy jest to bardzo skomplikowane czy może jest to do zrobienia w własnym zakresie.Jakie części trzeba mieć(adapter antena itp.)Za porady wielkie dzięki
:food: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub:



fibolek

Post autor: fibolek » pt cze 09, 2006 13:48

Masz gotowe zestawy do włożenia do auta takie przenośne bo stacjonarne jak ktoś zobaczy to ci wyciągnie całą pułkę.Np w Media Markt jest cosik takiego za 1299 złotych z mapą



Awatar użytkownika
marthh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pn lis 07, 2005 09:21
Lokalizacja: Stalowa Wola

nawigacja fabryczna

Post autor: marthh » ndz cze 11, 2006 09:11

Niema wiekszych klopotów z nawigacją fabryczną .Taki zestaw 2000zł z anteną i plytką .



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » ndz cze 11, 2006 10:08

Ważne w nawigacji jest aby mapa była bardzo aktualna. Bo może się zdarzuć, że w/g nie będzie przez jakieś pole buraczane jechał, a pod kołami autostrada. Jechałem tak :)
A stosunkowo prosta jest na palmtopie, plus antenka i zasilanie z gniazda zap. Wyciąga się błyskawicznie.



Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » ndz cze 11, 2006 15:19

Ja ci polecam Motorole a925 sam takiej używam i sprawdza się super mapki za free z netu masz bo obsługuje format JPG. :bigok: Oprócz tego masz telefon i wogule palma :D Wygląda ona tak: http://allegro.pl/item109021559__motoro ... azja_.html ZAZNACZAM ŻE TO NIEJEST MOJA AUKCJA TO TYLKO AUKCJA POGLĄDOWA JAK TO CUDO WYGLĄDA !!!!! :bigok:



Awatar użytkownika
Majiic
Czerwona Strzala
Czerwona Strzala
Posty: 1047
Rejestracja: sob cze 10, 2006 13:41
Lokalizacja: Gdansk/Stegna
Kontakt:

Re: nawigacja

Post autor: Majiic » ndz cze 11, 2006 16:12

stiw pisze:Czy ktoś zakładał nawigację do golfa 4,czy jest to bardzo skomplikowane czy może jest to do zrobienia w własnym zakresie.Jakie części trzeba mieć(adapter antena itp.)Za porady wielkie dzięki
:food: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub:
Kup sobie Sony Nv50T. Bardzo fajny ja nie narzekam.
antene ma wbudowana i instalacja tego to tylko przyklejenie uchwytu do szyby.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 402 gości