Szukam porady i pomocy MK2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Zpec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob sie 27, 2005 09:40
Lokalizacja: Stolica

Szukam porady i pomocy MK2

Post autor: Zpec » pt cze 09, 2006 10:17

Witam. Przyznaje sie ze dawno mnie tu nie bylo ale postaram sie to nadrobic. Mam problem juz pisze o co chodz. Mam MK2 1,6 Benzyna + gaz. Dwa tygodnie temu oddalem do mechanika silnik, do zrobienia byla glowica, poniewaz wyrwalo mi swiece z niej. Skoro juz mialem w planach zdjecie glowicy stwierdzilem ze wymienie pierscienie i uszczelniacze, wiec oddalem auto do warsztaru. Za dwa dni odebralem zrobione. Od tego czasu zrobilem 930km i zaczela mi sie zapalac lampka od oleju, oraz brzeczy przy okazji. Nie mam pojecia o co chodzi, jedni mowia ze to pompa oleju inni ze cos zle zlozyli, a i jeszcze dosc szybko sie grzeje, lecz zaraz wiatrak sie zalacza i chlodzi, jak sie wylaczy to temp. szybko wzrasta i tak wkolo.



PAWEL89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: pn cze 05, 2006 21:32
Lokalizacja: Biskupiec NOL...
Kontakt:

Post autor: PAWEL89 » pt cze 09, 2006 10:26

Skoro dzwoni to może pierścień jakiś poszedł albo naprawde coś żle ci złożyli chociaż po 900km??. Moim zdaniem wyszło by to wcześniej.



Zpec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob sie 27, 2005 09:40
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Zpec » pt cze 09, 2006 10:47

dzwoni ale brzęczyk, jak lampka sie zapala. Silnik chodzi bardzo przyjemnie i cichutko. Na wolnych obrotach jest dobze tylko jak jade np. bieg 5 i 80km/h zapala sie lampka i brzęczy. Jak przygazuje to przestaje i jest dobrze na jakis czas.



Awatar użytkownika
bear_zg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pt cze 09, 2006 00:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: bear_zg » pt cze 09, 2006 10:54

ja mialem takie same obiawy w Golfie 3. wymienilem czujnik oleju i wszystko gra!!



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » pt cze 09, 2006 12:12

zmierz cisnienie oleju jakie jest jezeli bedzie dobre to zmien czujnik, sprawdz na podstawie filtra oleju i na glowicy .

pozdrawiam


Zyj kolorowo :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 265 gości