ZEGARY I OBROTOMIERZ

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marcinmen987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn maja 29, 2006 12:42
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

ZEGARY I OBROTOMIERZ

Post autor: marcinmen987 » czw cze 08, 2006 13:34

witam mam golfa 1.3 mam tam predkosciomierz do 200 km\h i zegar moge zamienic go na predkosciomierz do 220 albo 240 na blacie i obrotomierzem dzieki za pomoc

[ Dodano: 08 Cze 2006 13:35 ]
albo czy moge do II wsadzic zegery z III golfa



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw cze 08, 2006 13:40

albo czy moge do II wsadzic zegery z III golfa
raczej daj sobie spokój.
zegar moge zamienic go na predkosciomierz do 220 albo 240 na blacie i obrotomierzem
Tak, byleby zgadzał się indeks prędkosci (odczytasz go z tarczy prędkościonierza - jest małymi literkami), ilość wtyczek z tyłu zegarów (jedna lub dwie) i zeby były to zegary od benzyny a nie od diesla. To wszystko w tym temacie.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

marcinmen987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn maja 29, 2006 12:42
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: marcinmen987 » czw cze 08, 2006 13:45

tylko ze ja mam w nim bilae zegary poprzedni wlasciciel zmienil a ja chce zmienic bo nie ma obrotopmierza a chce miec moj rocznik to 1988



Awatar użytkownika
KrzychoKa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt kwie 08, 2005 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: KrzychoKa » czw cze 08, 2006 20:25

Witaj. Rocznik auta nie jest istotny, wazny jest indeks prędkości tachometru - licznika (wstawisz inny, zadziała ale będzie przekłamywał). Twój indeks to chyba 935 i musisz wstawić zegary z takim samym. Z racji rocznika autka prawdopodobnie masz zegary podłączane na dwie wtyczki i takich musisz szukać. Można też chyba podmienić (przełożyć) sam obrotek ale to musisz już sam sprawdzić, (zależy od typu folii, tej ze ścieżkami - z tyłu licznika). A co do białych zegarów to albo odlep naklejkę i przełóż, albo wydrukuj sobie nową, wzory są tu gdzieś na forum - poszukaj. Powodzenia



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 392 gości