czy warto kupic

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marcinc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 08, 2006 08:49
Lokalizacja: Połaniec

czy warto kupic

Post autor: marcinc » czw cze 08, 2006 08:56

Witam Was serdeczniem, pewnie jest gdzieś takie pytanie juz na tym forum, ale niestety nie działa mi wyszukiwarka, chciałbym sie Was poradzic: stoję przed dylematem zakupu Golfa III '93, cena jaka jest wystawiona za niego jest to: 8200 zł, silnik 1,6 benz., wspomaganie, centralny zamek i elektr. szyber, przebieg 190 000, 5 drzwi, rok w kraju. Teraz pytanie do Was, czy warto za te pieniądze, czy istnieje mozliwośc sprawdzenia rzeczywistego stanu licznika, na co zwracac uwage przy zakupie, jakies konkretne miejsca możliwych wycieków. Jeszcze jedno pytanie do posiadaczy takiego modelu z tym silnikiem, ile on potrafi spalić, słysząłem, że może tyle co jest w zbiorniku, ale tak średnio?
Pozdrawiam i WEILKIE dzieki za wszelkie odpowiedzi.



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw cze 08, 2006 09:06

kup sprowadzonego sam opłacisz wszystko jeszcze ci zostanie na pewno nie pozałujesz w kraju to w kraju nie wiadomo co w nim siedziało cgyba że od sprawdzonego forumowicza A TAK NA MARGINESIE TO WITAJ W WIELKIEJ RODZINIE VW

[ Dodano: Czw Cze 08, 2006 09:09 ]
WIESZ SAM NIE SPRAWDZISZ DOKŁADNIE CO WNIM SIEDZIAŁO jak nie miałeś jeszcze golfa możesz byc przez chwile niezle w szoku jak się przejedziesz ale dopierow czasie wszystko wychodzi niby niuanse ale now eisz nie chcę cię zniechęcać ja bym qpił sprowadzonego decyzja należy do ciebie

[ Dodano: Czw Cze 08, 2006 09:11 ]
okazji jest całe mnóstwo jak masz kasę tylko spokojnie do tego podchodz



Awatar użytkownika
piotr_lewy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 02:34
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: piotr_lewy » czw cze 08, 2006 09:12

Witamy nowego forumowicza...
Mój kolega nie chciał sam sobie sprowadzić. Kupił golfa 3 rok w kraju. Po 3 miesiącach sprzedał z wiadomych powodów. Teraz kupił sprowadzany i jest zadowolony.
Ja sam mam sprowadzany i jestem zadowolony....


Tam gdzie kończą się Reguły, tam zaczyna się Pruszków

[url=http://www.piotrgrafik.digart.pl]Kilka moich fotek na digarcie[/url]

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw cze 08, 2006 09:22

marcinc pisze:Golfa III '93, cena jaka jest wystawiona za niego jest to: 8200 zł,
dużo gostek chce komis komisem też chce zarobić jezeli oto chodzi pojezdzij po komisach stoją ledwo sprowadzone też chndlarze z komisów można tanio wyrwać niezłego mk3



marcinc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 08, 2006 08:49
Lokalizacja: Połaniec

Post autor: marcinc » czw cze 08, 2006 09:39

Dzieki serdeczne za dotychczasowe odpowiedzi, problem ze sprowadzeniam lub z kupnem "2" dni temu sprowadzonego polega na tym, że mam teraz Forda i chce gościowi w komisie zostawic go w rozliczeniu. Gotówki na zakup za pełna kwote niestety nie posiadam :(



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw cze 08, 2006 09:46

jezeli tak to ok bierz



Awatar użytkownika
Paweł_G
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 196
Rejestracja: pn lut 27, 2006 20:45
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Paweł_G » czw cze 08, 2006 09:54

Jedź z kimś kto zna się na Golfach - może na forum popytaj czy ktoś się nie przejedzie z Tobą. Ja wiem że przy obecnej wiedzy na temat tego auta nie kupiłbym mojego :jezor:


Pozdrawiam Paweł
[img]http://i24.photobucket.com/albums/c9/Pawel_G/Logo.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 254 gości