przekaznik do swiatel mk3 help!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

przekaznik do swiatel mk3 help!!

Post autor: orzel12 » czw sty 27, 2005 17:05

mam pytanko mam zarowki 100w wiem ze to w sumie wbrew przepisa wiec prosze o nie umoralnianie mnie swiatelka sa dobrze ustawione i nie ma obaw z oslepieniem kogos sam sprawdzalem jadac z naprzeciwka
mam pytanie gdzie i jaki przekaznik zamatowac bo slyszalem ze moze mi sie instalacja przepalic czy jest w mk3 jakies miejsce na ten przekaznik czy samemu trzeba go montowac jesli tak to prosze o jakies wzkazowki



danielsku

Post autor: danielsku » czw sty 27, 2005 17:12

Przekażnik można zamontować samemu alle osobiscie odradzam takie żarówki - bbo możesz późnie wymieniać całe lampy - ładnie isę odblaski wypalają



Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » czw sty 27, 2005 17:22

ze samemu mozna zamatowac to wiem tylko jak to zrobic i gdzie ale czy nie ma juz jakiegos gniazda gdzie wkladamy przekaznik a ze lustra sie wypalaja to wiem o tym i tak w przyszlosci planuje wymiane lampek



danielsku

Post autor: danielsku » czw sty 27, 2005 17:31

o ilke wiem to nie ma takiego miejsca - trzeba sobie wymyślić samemu a jak podłączyć to już dłuższa historia...



Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » czw sty 27, 2005 17:48

Opis powinien być na www.golf2.prv.pl .
Ostatnio zmieniony czw sty 27, 2005 20:14 przez 1 6 D, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
jazel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt lis 02, 2004 20:32
Lokalizacja: Kraków [Opole]

Post autor: jazel » czw sty 27, 2005 17:56

opis jest na http://vwgolf.pl w dziale porady z tego co pamietam (ale glowy nie dam)!


Just passing trough...

Awatar użytkownika
lanumisu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 13:40
Lokalizacja: Kluczbork,Krefeld
Kontakt:

Post autor: lanumisu » czw sty 27, 2005 18:28

Tak po krotce: napiecie sterowania przekaznika dajesz 12 V z tym ze minus bezposrednio na cewke przekaznika, a plus od cewki, szeregowo z wylacznikiem swiatel i dalej do jakiegos plusa, ale przez bezpiecznik oswietlenia. Jak masz to polaczone w ten sposob to przekaznik powinien juz klikac przy przekrecaniu wylacznika. Teraz tylko do stykow glownych (roboczych) przekaznika podlaczyc przewody (grubsze) ktore przychodza z bezpiecznikow(uprzednio byly podlaczone do wylacznika) i przewody wychodzace do reflektorow. Nalezy na kazda pare stykow przyporzadkowac jeden reflektor, czyli wykorzystujemy dwie pary stykow przekaznika. Oczywiscie tok mojego myslenia moze byc niescisly ze wzgledu na to ze nie mam schematu przed oczyma, ale tak powinno dzialac.



dziomal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2004 22:53
Lokalizacja: Brzozów/Kraków
Kontakt:

Post autor: dziomal » pt sty 28, 2005 00:52

Mały schemat :grin:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 304 gości