[MK2] oswietlenie wnetrza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » wt sty 25, 2005 21:33

wystarczy podlaczyc te 3 kabeli i smiga :bigok: napewno bedzie instrukcja dolaczona. nie trzeba nic kombinowac

ale z tego co czytam "Układ pozostawia włączone oświetlenie wewnętrzne przez ok. 15 sek. od chwili zamknięcia drzwi"
to ukad wylacza odrazu swiatlo a nie sciemnia powoli



MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Re: oswietlenie wnetrza mk2

Post autor: MaLiBU » śr sty 26, 2005 02:50

geno pisze:mam takie male pytanko !! czy istnieje mozliwosc opoznienia swiatla w srodku auta ?? chodzi mi o to zeby po zamknieciu drzwi swiatlo nie gaslo od razu tylko sciemnialo sie po woli tak jak ma to miejsce w niektorych nowych autach !!!! :bajer:
poszukaj oryginalnego sciemniacza, w mk2 byly, na pewno w wersjach z duza lampka (bez szybra) na szrocie jakims.


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

Awatar użytkownika
geno
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn lis 08, 2004 14:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: oswietlenie wnetrza mk2

Post autor: geno » czw sty 27, 2005 10:48

MaLiBU pisze:
geno pisze:mam takie male pytanko !! czy istnieje mozliwosc opoznienia swiatla w srodku auta ?? chodzi mi o to zeby po zamknieciu drzwi swiatlo nie gaslo od razu tylko sciemnialo sie po woli tak jak ma to miejsce w niektorych nowych autach !!!! :bajer:
poszukaj oryginalnego sciemniacza, w mk2 byly, na pewno w wersjach z duza lampka (bez szybra) na szrocie jakims.
jak ten scimniacz wyglada?? co to w ogole jest??? bo nie wiem czego mam szukac!!!! :kac:



dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » czw sty 27, 2005 23:13

Witam zakupiłem taki wyłacznik z aukcji ty link http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=40401235
i mam wielki problem za cholere nie moge tego podpiac , robiłem juz rózne kombinacje i kapa.Moim zdaniem wystarczy podpąć czerwony kabel z wyłacznika do kabla od wyłacznika z drzwi a niebieski do masy.I powinno byc dobrze a tu kupa, nie działa robiłem juz inne kombinacje i tez kupa. Poradżcie co mam zrobić ?dlaczego to nie działa.?oto schemat tego guano...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


...pomału do celu......w planach Suka GS 500, na początek oby sił wystarczyło :hmm:

Awatar użytkownika
mierzwin
Memphis project
Memphis project
Posty: 79
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 23:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mierzwin » czw sty 27, 2005 23:29

Kurde, jak chyba poproszę znajomego elektryka - może on się tym zajmie i sam mi zrobi takie coś :D Bo ja także nie rozumiem nic z tego "bełkotu" - bez urazy ale prosty humanista ze mnie :)


Memphis project drogi jest...

MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Re: oswietlenie wnetrza mk2

Post autor: MaLiBU » czw sty 27, 2005 23:31

geno pisze:
MaLiBU pisze:
geno pisze:mam takie male pytanko !! czy istnieje mozliwosc opoznienia swiatla w srodku auta ?? chodzi mi o to zeby po zamknieciu drzwi swiatlo nie gaslo od razu tylko sciemnialo sie po woli tak jak ma to miejsce w niektorych nowych autach !!!! :bajer:
poszukaj oryginalnego sciemniacza, w mk2 byly, na pewno w wersjach z duza lampka (bez szybra) na szrocie jakims.
jak ten scimniacz wyglada?? co to w ogole jest??? bo nie wiem czego mam szukac!!!! :kac:
sluchaj, no tak jak normalnie lampka do mk2 ma gniazdko i tyle to ze sciemniaczem przy tym gniazdku jest uklad jakis etc... zapewne taki jak koledzy wyzej pokazywali.... tyle ze to oryginalne


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » pt sty 28, 2005 00:13

dioob pisze:Witam zakupiłem taki wyłacznik z aukcji ty link http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=40401235
i mam wielki problem za cholere nie moge tego podpiac , robiłem juz rózne kombinacje i kapa.Moim zdaniem wystarczy podpąć czerwony kabel z wyłacznika do kabla od wyłacznika z drzwi a niebieski do masy.I powinno byc dobrze a tu kupa, nie działa robiłem juz inne kombinacje i tez kupa. Poradżcie co mam zrobić ?dlaczego to nie działa.?oto schemat tego guano...

podlacz ukad tak jak jest na rysunku. otworz drzwi, zamknij drzwi, czekaj :grin: jak jest to wylacznik czasowy to wylacza swiatlo po czasie, to trzeba by zamknac drzwi i czekac, chyba ze po zamknieciu drzwi odrazu swiatlo gasnie to wtedy trzeba bedzie inaczej pomyslec :helm:



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » sob sty 29, 2005 04:30

A ja mam w moim czasowy,ale napewno nie 15 sek tylko jakieś 5 sek,i pytanko brzmi co dorobic zęby był z zciemniaczem
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » sob sty 29, 2005 12:38

podlacz ukad tak jak jest na rysunku. otworz drzwi, zamknij drzwi, czekaj :grin: jak jest to wylacznik czasowy to wylacza swiatlo po czasie, to trzeba by zamknac drzwi i czekac, chyba ze po zamknieciu drzwi odrazu swiatlo gasnie to wtedy trzeba bedzie inaczej pomyslec :helm:[/quote]

No własnie ból w tym że gaśnie od razu :crazy:


...pomału do celu......w planach Suka GS 500, na początek oby sił wystarczyło :hmm:

Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » sob sty 29, 2005 12:43

dioob pisze:podlacz ukad tak jak jest na rysunku. otworz drzwi, zamknij drzwi, czekaj :grin: jak jest to wylacznik czasowy to wylacza swiatlo po czasie, to trzeba by zamknac drzwi i czekac, chyba ze po zamknieciu drzwi odrazu swiatlo gasnie to wtedy trzeba bedzie inaczej pomyslec :helm:
No własnie ból w tym że gaśnie od razu :crazy:[/quote]


pogadaj z tym gosciem od ktorego kupiles, bo moim zdaniem to brakuje kabelkow, nie widzialem jeszcze ukadu co wystarczy podlaczyc jeden kabelek



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » sob sty 29, 2005 12:47

marceliii pisze:A ja mam w moim czasowy,ale napewno nie 15 sek tylko jakieś 5 sek,i pytanko brzmi co dorobic zęby był z zciemniaczem
:)
trzeba by miec schemat tego co tam masz. noi mozna probowac cos zmienic, ale przydalby sie raczej nowy ukladzik, w twoim mozna jedynie zmienic czas swiecenia



dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » sob sty 29, 2005 12:57

okulik pisze:
dioob pisze:podlacz ukad tak jak jest na rysunku. otworz drzwi, zamknij drzwi, czekaj :grin: jak jest to wylacznik czasowy to wylacza swiatlo po czasie, to trzeba by zamknac drzwi i czekac, chyba ze po zamknieciu drzwi odrazu swiatlo gasnie to wtedy trzeba bedzie inaczej pomyslec :helm:
No własnie ból w tym że gaśnie od razu :crazy:

pogadaj z tym gosciem od ktorego kupiles, bo moim zdaniem to brakuje kabelkow, nie widzialem jeszcze ukadu co wystarczy podlaczyc jeden kabelek[/quote]

Ale tam sa 3 kabelki :panna:


...pomału do celu......w planach Suka GS 500, na początek oby sił wystarczyło :hmm:

Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » sob sty 29, 2005 13:23

dioob pisze:
okulik pisze:
dioob pisze:podlacz ukad tak jak jest na rysunku. otworz drzwi, zamknij drzwi, czekaj :grin: jak jest to wylacznik czasowy to wylacza swiatlo po czasie, to trzeba by zamknac drzwi i czekac, chyba ze po zamknieciu drzwi odrazu swiatlo gasnie to wtedy trzeba bedzie inaczej pomyslec :helm:
No własnie ból w tym że gaśnie od razu :crazy:

pogadaj z tym gosciem od ktorego kupiles, bo moim zdaniem to brakuje kabelkow, nie widzialem jeszcze ukadu co wystarczy podlaczyc jeden kabelek
Ale tam sa 3 kabelki :panna:[/quote]


no sa 3,
1 - idzie do lampki
2 - +12V po zaplonie
3 - masa
to z takiego polaczenia raczej nic nie wyjdzie. :kac:



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » sob sty 29, 2005 19:30

Ok,sprawdze co tam z aukładzik,tylko jeszcze nie wiem gdzie go szukać,narazie mam gorszy problem,kluczyk został w stacyjce i zamek szlak trafił i nie umie się dostać do środka,a drugiego kluczyk aniemam.
:(


No cóż , na sprzedaż
:(

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], IronShadow0Zew i 349 gości