VAG- poszukiwana osoba z trojmiasta która mi zdiagnozuje MK4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jarorlit
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

VAG- poszukiwana osoba z trojmiasta która mi zdiagnozuje MK4

Post autor: jarorlit » ndz cze 04, 2006 15:04

Witam,

Mam problem (z mojej winy) polegajacy na tym, ze podlaczalem radio w MK4 przy nieodlaczonym akumulatorze. Robilem to bardzo ostroznie, ale niestety...zwarcie i przepalony bezpiecznik w rezultacie...
W rezultacie stalo sie cos jeszcze.
Zapalila mi sie kontrolka Airbag na tablicy, ktpora nie gasnie i pali sie caly czas po wlaczeniu stacyjki.....
Prawopodobnie w wyniku przepiecia sterownik zarejestrowal jakis blad, ktory trzeba skasowac. Tak mysle....

Posiadam interfejs diagnostyczny i program vag-com, ale nistety dziala mi tylko diagnostyka silnika. Z reszta sterownikow sie nie laczy. Prawdopodobnie dlatego, ze moj laptop posiada tylko USB i lacze sie przez przejsciowke USB-COM. Chociaz nie wiem czy to dlatego, czy tez moze wina interfejsu (jest na max232).

W zwiazku z tym priosba. Czy ktos z trojmiasta albo okolic bylby tak mily i zdiagnozowal mi Airbag i wykasowal blad?
Bo w serwisie biora za to minimum 50 zł !!

Pozdrawiam i z gory dziekuje
Jarek



Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adam-gda » ndz cze 04, 2006 18:39

Spruboj odlaczyc akumulator w niektorych modelach samochodow to pomaga i bledy sie kasuja. odlacz go tak na jakas godzinke powinno wystarczyc. Pozdro


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

Awatar użytkownika
jarorlit
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: jarorlit » pt cze 09, 2006 19:33

Odłaczylem akumulator na ponad godzinę. Niestety niepomogło.

Ponawiam prosbe:
Czy ktos z trojmiasta moglby mi przetestowac programem VAG golfa?
Zastanawiam sie nad kupnem przejsciówki RS-232 na PCMCIA, ale najpierw zalezaloby mi na sprawdzeniu czy to nie jakas inna przyczyna niz zla przesciówka....

Pozdrawiam !



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 460 gości