tez tak macie?? maly triczek :) <mk2>

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Smaczny
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw sty 06, 2005 20:15
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: Smaczny » ndz cze 04, 2006 09:56

Ja tego używam jak nie chce mi się przekręcać stacyjki a muszę domknąć szyby. Trick znam już kilka lat, a nie pisałem o nim, bo myślałem że starzy wyjadacze to znają :P


FORD
Fix Or Repair Daily

Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » ndz cze 04, 2006 11:14

Panowie - dostalem okolo 30-privow z prosba o przedstawienie jak odpalic mk2 - glownie w dieslu..
Bez urazy, ale nie znam Was osobiscie, nie chcialbym aby komus pozniej auto zginelo - szczegolnie ze przy minimalnej nawet wiedzy budowy takiego diesla da sie wymyslic taki skuteczny sposob w kilka chwil.. Pozatym zatrwazajace jest to ze gro osob potrzebuje taka informacje tylko po to, ze chca zrobic znajomemu piskusa :goof: Tak wiec niestety NIKT nie dostanie odemnie takiej informacji :)
Oczywiscie, jak ktos cos wymysli to kierowac mozecie swoje przemyslenia na priva - w razie dobrego rozwiazania najwyzej potwierdze...

Pomijam oczywiscie koniecznosc zlamania blokady kierownicy. Ale to jakby kolejny etap aby autem odjechac... Kiedys na moim macierzystym forum napisalem poradnik jak otworzyc Golfa bez inwazyjnie na kilka sposobow + dodatkowo poradnik jak sie zabezpieczyc przez tymi niedomaganiami fabrycznymi.. Niestety nie wyszlo to wszystko na dobre, bo w zasadzie byl to gotowy poradnik zlodziejski.. Dodajac jeszcze do tego gotowa porade jak odpalic auto w kilka chwil to juz sie robi dosyc niebezpieczna dla ogolu informacja :(



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz cze 04, 2006 11:19

SToRM, masz racje ale z tym dieslem to bardzo prosto.... tylko mi nie piszcie ja napewno nie napisze :)



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » ndz cze 04, 2006 11:40

Sprawdziłem w MkIV różne kombinacje i niestety, a może lepiej stety nie można wykonać takiego triku.... Także w MkIV chyba usunieto ten błąd, bo wydaje mi się że jest to jakiś błąd w instalacji...


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

instalator
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 01:55
Lokalizacja: Lublin

Post autor: instalator » ndz cze 04, 2006 12:49

SToRM pisze:Panowie - dostalem okolo 30-privow z prosba o przedstawienie jak odpalic mk2 - glownie w dieslu..
Bez urazy, ale nie znam Was osobiscie, nie chcialbym aby komus pozniej auto zginelo - szczegolnie ze przy minimalnej nawet wiedzy budowy takiego diesla da sie wymyslic taki skuteczny sposob w kilka chwil.. Pozatym zatrwazajace jest to ze gro osob potrzebuje taka informacje tylko po to, ze chca zrobic znajomemu piskusa :goof: Tak wiec niestety NIKT nie dostanie odemnie takiej informacji :)
Oczywiscie, jak ktos cos wymysli to kierowac mozecie swoje przemyslenia na priva - w razie dobrego rozwiazania najwyzej potwierdze...

Pomijam oczywiscie koniecznosc zlamania blokady kierownicy. Ale to jakby kolejny etap aby autem odjechac... Kiedys na moim macierzystym forum napisalem poradnik jak otworzyc Golfa bez inwazyjnie na kilka sposobow + dodatkowo poradnik jak sie zabezpieczyc przez tymi niedomaganiami fabrycznymi.. Niestety nie wyszlo to wszystko na dobre, bo w zasadzie byl to gotowy poradnik zlodziejski.. Dodajac jeszcze do tego gotowa porade jak odpalic auto w kilka chwil to juz sie robi dosyc niebezpieczna dla ogolu informacja :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pozdr.



Awatar użytkownika
zbyszegk
GTI Edition
GTI Edition
Posty: 749
Rejestracja: pt gru 02, 2005 20:46
Lokalizacja: BT
Kontakt:

Post autor: zbyszegk » ndz cze 04, 2006 12:59

SToRM pisze:Panowie - dostalem okolo 30-privow z prosba o przedstawienie jak odpalic mk2 - glownie w dieslu..
Bez urazy, ale nie znam Was osobiscie, nie chcialbym aby komus pozniej auto zginelo - szczegolnie ze przy minimalnej nawet wiedzy budowy takiego diesla da sie wymyslic taki skuteczny sposob w kilka chwil.. Pozatym zatrwazajace jest to ze gro osob potrzebuje taka informacje tylko po to, ze chca zrobic znajomemu piskusa :goof: Tak wiec niestety NIKT nie dostanie odemnie takiej informacji :)
Oczywiscie, jak ktos cos wymysli to kierowac mozecie swoje przemyslenia na priva - w razie dobrego rozwiazania najwyzej potwierdze...


mam tak samo i popieram, niestety nie odpisze..



Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » ndz cze 04, 2006 13:05

A mnie sie wydaje ze ludzie dziela sie na tych co sa zlodziejami i nie. Ktos kto nie jest zlodziejem taka informacje potrzebuje z czystej ciekawosci. Ktos kto jest zlodziejem znajdzie odpowiednie srodowisko i uzyska takie szkolenie za to co wiecie to pikuś:) Sama informacja jak ukrasc auto jeszcze nkogo zlodziejem nie uczynila, potrzeba znacznie wiecej.



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz cze 04, 2006 13:05

SToRM, racja nikomu nie pisz !! Nie muszą wiedzieć po co to komu ?? a potem sie cos stanie i wogole !! NIC NIE PISZ TYM OSOBA

[ Dodano: Nie Cze 04, 2006 13:07 ]
dziechu pisze:A mnie sie wydaje ze ludzie dziela sie na tych co sa zlodziejami i nie.
Przeciez nikt Ci nie napisze ej wez mi powiedz jak to sie robi bo chce ukraść auto :PP



Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » ndz cze 04, 2006 13:13

Jezeli ktos naprawde chce ukrasc auto, to nie bedzie pytal w necie jak. W kazdej dzielnicy kazdego miasta sa specjalisci i jak ktos autentycznie chce ukrasc auto to zna takich specjalistow, nie przesadzajcie. Poza tym jaka wiedza potrzebna? Przeciez diesle starego typu (bez sterowania komputerem) wogule do pracy nie potrzebuja elektryki, trzeba tylko otworzyc zawor stopu... jaki problem?



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz cze 04, 2006 13:17

zawsze chcialem miec diesla teraz jest juz w zasiegu reki :bigok: a tak przy okazji TD tez tak odpale :bigok:



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » ndz cze 04, 2006 13:28

SToRM pisze:Panowie - dostalem okolo 30-privow z prosba o przedstawienie jak odpalic mk2 - glownie w dieslu..
Bez urazy, ale nie znam Was osobiscie, nie chcialbym aby komus pozniej auto zginelo - szczegolnie ze przy minimalnej nawet wiedzy budowy takiego diesla da sie wymyslic taki skuteczny sposob w kilka chwil.. Pozatym zatrwazajace jest to ze gro osob potrzebuje taka informacje tylko po to, ze chca zrobic znajomemu piskusa :goof: Tak wiec niestety NIKT nie dostanie odemnie takiej informacji :)
Oczywiscie, jak ktos cos wymysli to kierowac mozecie swoje przemyslenia na priva - w razie dobrego rozwiazania najwyzej potwierdze...

Pomijam oczywiscie koniecznosc zlamania blokady kierownicy. Ale to jakby kolejny etap aby autem odjechac... Kiedys na moim macierzystym forum napisalem poradnik jak otworzyc Golfa bez inwazyjnie na kilka sposobow + dodatkowo poradnik jak sie zabezpieczyc przez tymi niedomaganiami fabrycznymi.. Niestety nie wyszlo to wszystko na dobre, bo w zasadzie byl to gotowy poradnik zlodziejski.. Dodajac jeszcze do tego gotowa porade jak odpalic auto w kilka chwil to juz sie robi dosyc niebezpieczna dla ogolu informacja
A mnie ciekawi czy takie odpalenie w MK3 też wychodzi? Da radę jakoś temu zapobieć? Jakieś specjalne odcięcie czy coś? Nie wiem jak się odpala tak auto i jakoś nie potrzebuje tej wiedzy chociaż żart kumplowi można by było zrobić, ale czy da radę jakoś się przed tym trickeim uchronić?



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz cze 04, 2006 13:45

Rafit pisze:A mnie ciekawi czy takie odpalenie w MK3 też wychodzi? Da radę jakoś temu zapobieć? Jakieś specjalne odcięcie czy coś? Nie wiem jak się odpala tak auto i jakoś nie potrzebuje tej wiedzy chociaż żart kumplowi można by było zrobić, ale czy da radę jakoś się przed tym trickeim uchronić?
No raczej da sie A nawet jesli takiego triku nie ma w aucie to kazdego kazdego starszego diesla jest bardzo prosto zapalić :)



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » ndz cze 04, 2006 13:45

No raczej da sie A nawet jesli takiego triku nie ma w aucie to kazdego kazdego starszego diesla jest bardzo prosto zapalić :)
A MK3 TDI '94 ? Czy to tylko starych diesli dotyczy?



Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » ndz cze 04, 2006 13:53

Tylko stare, TDI to juz komputer i odpalic trudniej, jednak dobry zlodziej potrzebuje podobno ponizej 4 min. zeby odpalic auto z immobilizerem, alarmem itd...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 230 gości