Jaki numer przekaźnika ? ? ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
TZC
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt gru 21, 2004 15:16
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Jaki numer przekaźnika ? ? ?

Post autor: TZC » pn sty 24, 2005 23:40

Mam takie pytanko !
Wiecie jaki powinien znajdować się przekaźnik (nr przekaźnika) na zaznaczonym czerwonym miejscu, miejsce to jest na przekaźnik tylniej wycieraczki i spryskiwacza i ile może taki kosztować.
Z góry dzięki !
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Petergo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: ndz paź 31, 2004 12:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: Petergo » śr sty 26, 2005 04:14

Przerabiałem to u siebie a więc jeżeli wsadzisz 72 to będziesz miał po włączeniu cykliczne co kilka sekund machnięcie wycieraczkami.U siebie dobrałem taki że po właczeniu macha kilka razy i się wyłącza. Niestety dobrałem to eksperymentalnie i nie znam nr tego przekaźnika a sugerowałem się schematem umieszczonym na obudowie musi mieć na obudowie symbol generatora czasowego coś jak symbol tranzystora w kółku no i oczywiście cztery styki pasujące do konsoli



Awatar użytkownika
Petergo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: ndz paź 31, 2004 12:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: Petergo » śr sty 26, 2005 15:15

Jak zewrzesz styki leżące naprzeciw siebie i prostopadle względem siebie to omijasz przekaźnik styki równoległe względem siebie jest to sterowanie na jednym powinieneś mieć masę na drugim powinno pojawiać się napięcie z włacznika wycieraczki.
W załaczniku przekaźnik który u mnie działa w sposób opisany przeze mnie wcześniej Tylko że w mojej skrzynce występuje on jako drugi od lewej w górnym rzędzie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 285 gości