Jak to zrobic?? - konserwacja podwozia MK2 - PLZ HELP :)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MarJuti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pt maja 19, 2006 19:39
Lokalizacja: Olsztyn

Jak to zrobic?? - konserwacja podwozia MK2 - PLZ HELP :)

Post autor: MarJuti » wt maja 30, 2006 20:28

Witam!
dzisiaj wzialem sie za usuniecie malego ogniska rdzy :food: :food: :food:
niestety jak wzialem sie za robote i odpalilem szlifierke to sie zalamalem :grrr: :grrr: :grrr:
okazalo sie ze blacha przy samym spodzie nie wyglada za ciekawie :/ :/ :/
"wjechalem" pod samochod i dokonalem wstepnych ogledzin. tak naprawde nie jest tragicznie
ale chcialbym zakonserwowac cale podwozie.
tak wiec kieruje ten post do Was drodzy koledzy i kolezanki (te ktore znaja sie na mechanice :grin: :grin: :grin: )
prosze o jakis FAQ na temat tego jak sie za wszystyko zabrac, co kupic, czym zakonserwowac blache, itd.
kazde info jest dla mnie bardzo wazne.
i jeszcze prosilbym o oszacowanie mniej wiecej kosztow i czasu takiego przedsiewziecia.
nadmieniam iz chce to zrobic bardzo dokladnie.
pozdrawiam!!! :smoke: :smoke: :smoke:


[...]

Awatar użytkownika
Qura
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw gru 29, 2005 21:20
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Qura » wt maja 30, 2006 20:39

1- dokładnie i skrupulatnie oczyść wszystkie ogniska rdzy, jak są dziury to nawet wytnij trzeba bedzie łatać (spawara) kup srodek do konserwacji podwozia kiedyś to był BITEX teraz nie wiem jak sie nazywa. takie smolne swinstwo.
2- przetrzyj druciana szczotą najlepiej całe podwozie (same blachy) i pomaluj tym swiństwem.
Aha zapytaj przy zakupie jak to sie nanosi zeby Ci jakis głup nie sprzedal srodka do nanoszenia natryskowego.
Pozdroooooooooooooooo


QURA
Zyskujesz szacunek i dziekujesz za pomoc wciskajac "POMOGŁ" a ja zbieram punkcika. :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 332 gości