Katy pochylenia kol

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Peterus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 02:25
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Katy pochylenia kol

Post autor: Peterus » pn maja 29, 2006 19:27

Witam!
Wiem ze to troche glupie pytanie:)Ale zauwazylem ze moje prawe kolo jest lekko pod katem tzn gora kola jest zabardzo schowana w srodek auta i teraz mam pytanie czy moge to sobie jakas sruba poprawic zeby bylo tak jak moje lewe kolo.Pytam sie czy moge teraz bo zmaierzam zmienic niedlugo se amortyzatory i wszystkie tuleje a przy tym i tak bde musial cala geometrie robic i zbieznosc wiec nie chce teraz na to kasy wydawac.. chyba ze nie wiem mozna same katy zrobic? A jezli mozna samemu na chwile to zrobic porpawic to prosilbym o rysunek z etki czy nie wiem ktre dokladnie srubyy/srube musialbym wkrecic/odkrecic?

Pozdrawiam all

sorki za tak dlugi topic;)



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pn maja 29, 2006 19:37

teraz nie ustawiaj dopiero jak wszystko zmienisz bo po wymianie trzeba ustawiac wszystko (samemu dokladnie tego nie zrobisz i zapomnij o sznurkach linijkach ....)moze zbierznosc bys ustawil ale nie geometrie



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pn maja 29, 2006 19:40

ja bym tam sam nie próbował....


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn maja 29, 2006 19:52

katy pochylenia w golfie to 0,35 stopnia i na oko nie ma sznans zebys to ustawil, bo tolerancja jest duzo duzo mniejsza.....
Sluchaj przeciez regulacja jednego koła a w zasadzie tylko jednego kąta na tym kole bedize kosztowac ze 20-30 zł....pewnie diagnosta powie ci ze beda problemy ale zażadaj na włąsne ryzyko, zapewnij ich ze nie przyjedizesz z reklamacją to sie powinni zgodzic i niech choc troche wyprowadza to koło( mowie o samym kacie pochylenia)
potem jak sobie zrobisz cały zawiasik to pojedziesz na pelną geo z kątami i zbierznosc i bedziesz mial luksus



Peterus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 02:25
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: Peterus » pn maja 29, 2006 20:04

I zrobie jak mowi sas_gti wielkie thx,wlasnie o to mi chodzilo czy da rade zrobic nawe tylko jedno kolo ten kat:)

Pozdrawiam all



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » wt maja 30, 2006 00:37

Peterus, dzieki za punkcik pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 224 gości