Malowanie zderzaków MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Undertaker
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pn lut 28, 2005 20:51
Lokalizacja: Sztum

Malowanie zderzaków MK3

Post autor: Undertaker » pn maja 29, 2006 16:07

Witam,
czy ktoś z Was próbował pomalować zderzaki w MK3 pod kolor nadwozia z zamontowanymi oryginalnie czarnymi?
Przymierzam się już od dłuższego czasu do ich pomalowania, ale nie wiem jakich kosztów się spodziewać i jak to wyjdzie.
Bardzo chętnie bym popatrzył na finalny wygląd takiego zabiegu (myślę, że raczej upiekszającego) więc fotki mile widziane.


YOUR PRETTY FACE IS GOING TO HELL

swineq

Post autor: swineq » pn maja 29, 2006 16:16

ja malowalem w ibizie , byly chropowate czarne ale musialem nalozyc kilka warstw podkladu kontaktowego zeby byly gladkie i wtedy dopiero lakier :) efekt jest wspaniały



Awatar użytkownika
Cefaloid
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: śr sty 04, 2006 14:02
Lokalizacja: qqqq

Post autor: Cefaloid » pn maja 29, 2006 16:24

Potwierdzam - kilka wartstw podkładu, porządny lakernik i jest OK.
Ale porządny, bo widziałem też wielokrotnie jak się taki lakier złuszcza ludziom po roku.
Ba, nawet kiedyś mi koleś pokazał jak mu polakierowali czarny porysowany zderzak z powrotem na czarno aby wyglądało na plastik. Efekt nesamowity.



Awatar użytkownika
Undertaker
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pn lut 28, 2005 20:51
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Undertaker » pn maja 29, 2006 16:51

Co do wrażeń estetycznych to nie mam wątpliwości, że musi być lepiej. Dzieki chłopaki za opinię, ale jeszcze jedno. Chodzi mi o koszty dobrze zrobionej roboty, jak dużego nakładu peniężnego będzie to wymagało? Produkty zakupię sam, a lakiernik określi się w momencie rozmowy z nim.
Ile trzeba kupić podkładu i jakie mniej więcej ceny są tych podkładów?


YOUR PRETTY FACE IS GOING TO HELL

Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » pn maja 29, 2006 21:47

1-Podkład na plastik czyli coś co łączy plastik z podkładem;2- Podkład dobrze wypełniający;3- baza czyli kolor;4- klar no i reszta w rękach lakiernika.Pamiętaj tylko z jednej firmy żadnego mieszania firm.Pozdro



Awatar użytkownika
Undertaker
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pn lut 28, 2005 20:51
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Undertaker » pn maja 29, 2006 22:44

Dzięki za instrukcje :) Teraz musze pochodzić po sklepach i dowiedzieć się jakie są ceny tychże produktów. Pozdrawiam.


YOUR PRETTY FACE IS GOING TO HELL

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości