GNIZADO ZAPALNICZKI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guli
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 12:07
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: guli » czw maja 25, 2006 21:19

MrUkAs pisze:Czy to oznacza, ze zapalniczka jest do d... a reszta OK? Jak sprawdzic czy wszystko jest OK?
następnie sprawdź żaróweczką z dolutowanymi kabelkami, czy jest napięcie. Jeżeli jest jakimś drewienkiem lub plastikiem delikatnie odegnij blaszki, jeżeli niema musisz zdejmować panel ale bez demontażu gniazda. sprawdzasz, czy dopięta jest wtyczka, jeżeli nie - dopinasz, jeżeli jest dopięta a nie ma napięcia musisz ciągnąć nowe przewody albo szukać przerwy.



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » pt cze 02, 2006 21:04

Jednak to wina zapalniczki. Kupilem ladowarke do samochodu i hasa bez problemu... ;) Czy ktos wie gdzie moge kupic tania zapalniczke?


www.SportCom.PL

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pt cze 02, 2006 21:15

jesli ci chodzi o uniwersalna nie koniecznie od vw to w każdym skleoie moto jakie chcesz niebieski zielone czerwone



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt cze 02, 2006 22:16

kupowałem ostatnio w hipermarkecie taką uniwersalną zaplniczkę i ni cholery nie pasuje do gniazdka w VW. Nie dość że się nie trzyma to jak wcisnę pali bezpiecznik natychmiast. Nie wiem co jest, bo orginalna volswagenowska co mam w drugim aucie działa ok. Chyba jakaś inna konstrukcja.

[ Dodano: Pią Cze 02, 2006 10:18 pm ]
I to samo sie dzieje w dwóch autach, jak porównywałem jej wygląd z oryginalną to inaczej wygląda


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » pt cze 02, 2006 22:48

Koszt uniwersalnej jaki jest? Ale skoro Pawel pisze, ze nie pasuje to... :| VW na ALlegro widzialem po 30zl, ale to bez przesady... bo w sumie to nie pale i nie potrzebuje, ale jakbym jakas tania wyczail to bym se sprawil, zeby chociaz wypelnic wejscie... :P


www.SportCom.PL

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości