Centralny zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

greg

Post autor: greg » śr maja 24, 2006 15:18

a ja mam pytanie do tomsji, - jak siedzisz w aucie i naciszniesz przycisk (tak jakbyś się chciał zamknąć od środka to centralny się zamyka?). A jak przekręcisz kluczyk 2 razy to otwiera całość - jeśli tak to wszystko wporzadku. Tak ma być. Da się to ominąć ale wtedy nie będzie działać domykanie szyb.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr maja 24, 2006 18:49

tomsji pisze:Witam wszystkich.Mam problem z zamkiem centralnym w moim mk3.Jak wkładam kluczyk do zamka od dzwi kierowcy to otwierają sie tylko te dzwi a reszta nie.Ale jak wkładam kluczyk do dzwi od strony pasarzera to jest już dobrze bo otwierają sie wszystkie.Tak samo jest z zamykaniem.Jak myślicie w czym tkwi problem???
na 99% prcoent masz uszkodzony mikrowyłącznik w zamku dzrzwi kierowcy albo jeden z kabli do niego (czarno czerwony). Przełamują się często w harmonijce.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
tomsji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn maja 08, 2006 19:52
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: tomsji » czw maja 25, 2006 20:57

a ile kosztuje taki mikrowyłącznik i gdzie można go kupić??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 286 gości