centralny zamek-pomocy....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MaciejW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 11:57
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

centralny zamek-pomocy....

Post autor: MaciejW » czw maja 25, 2006 18:46

Hejka,
Panowie ,wiem ze o centr.zam.bylo spoooro,ale nigdzie nie moge znalec tego co stalo sie u mnie tzn. zamykam z kluczyka ,a zamykaja mi sie tylko drzwi od kierowcy i tylne i to jeszcze po przekątnej +bagaznik :hmm: ,reszta ni drgnie, no i pompka pompuje przez ok 30 s :hmm: i sie wylacza... o co chodzi ,powiedzcie od czego zaczac,co sprawdzic,mial juz ktos taki dziwny przypadek ? oczywiscie zamek jest fabryczny,
z gory dzieki za pomoc
Maciej



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » czw maja 25, 2006 18:48

ja bym rozebral i sprawdzil drzwi ktore sie nie zamykaja ze sciagnienciem tapicerki niema duzo roboty.poptem szukal dalej moze cos przy papce?



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw maja 25, 2006 18:54

jezeli pompka pompuje tzn masz gdzies wężyk spadniety lub zagięty



MaciejW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 11:57
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: MaciejW » czw maja 25, 2006 19:02

Ale jakos dziwinie czemu akurat drzwi po przekatnej , i czemu pomka tak dlugo laduje powietrze,dopiero w sobote bede rozbieral,,,prosze was o jeszcze jakies sugestie jest troszku laikem w tej dziedzinie,dzieki



Awatar użytkownika
JayT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 715
Rejestracja: sob mar 11, 2006 14:18
Lokalizacja: Zbąszynek (FSW)
Kontakt:

Post autor: JayT » czw maja 25, 2006 19:05

Sprawa jest prosta - nieszczelność w układzie powoduje, że nie powstaje odpowiednie ciśnienie potrzebne do zamknięcia wszystkich drzwi. Przyczyny: dziura w wężykach, rozłączenie wężyków, wężyki spadające z siłowników (tak było u mnie). Przeczytaj: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=446800 - powinno pomóc :-)



Awatar użytkownika
ultradźwięk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: pt cze 24, 2005 20:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: ultradźwięk » czw maja 25, 2006 19:12

dziejo pisze:jezeli pompka pompuje tzn masz gdzies wężyk spadniety lub zagięty
tez bym sie sklanial do tej opinii. Sprawdz w gumowych wezach miedzy drzwiami czy gdzies sie nie odlaczyl.

Jak ja ostatnio rozbieralem drzwi zeby sie dostac do silniczka szyby w tylnych drzwiach to dzien zrobil sie za krotki i musialem zamknac autko bez skladania tapicerki i rygielka i co centralny robil po zamknieciu drzwi - zamykal je a po okolo 20 sekundach pompka chciala jeszcze raz zamknac juz zamkniete de facto drzwi i nic sie nie dzialo, po zlozeniu tapicerki wszystko wrocilo do normy.

Ale to tylko taka mala dygresja :)

Sprawdz wezyk



MaciejW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 11:57
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: MaciejW » czw maja 25, 2006 20:17

okej panowie to w sobote rozbieram ,a po pracy punkty oczywiscie :)

[ Dodano: Nie Maj 28, 2006 20:56 ]
Panowie,problem rozwiazany wypadl ta jak pisaliscie wezyk :) i wszysko gra :bigok: Dzieki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 421 gości