Jaki alarm polecacie??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz maja 21, 2006 21:18

jezierek pisze:tu jest ta karta kodowa
karta kodowa przy jednoobwodowym dokładanym mnie nie przekonuje, coś dodatkowego do noszenia, do zgubienia i martwienia się w razie awarii. W końcu złodziej obejdzie to i tak odnajdując miejsce blokady.
jezierek pisze:a tutaj ten fajny pilocik
to już prędzej, zwłaszcza jak chcesz autocasco. Bo jesli nie to płacisz ok 100 złotych więcej za ładne piloty.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
jezierek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:42
Lokalizacja: stad

Post autor: jezierek » ndz maja 21, 2006 21:31

mam AC, ale musze miec koniecznie alarm bo tak wymagają w firmie :( i jeszcze dodatkowo kłudki na drzwiach hehehehe :D


www.tuningshop24.pl
Sklep Tuning OnLine

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz maja 21, 2006 21:51

Tylko dowiedz się dobrze w ubezpieczeniu bo chyba wymagają monatażu w autoryzowanym zakładzie.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

mortas
Fuel is my Blood
Fuel is my Blood
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mortas » ndz maja 21, 2006 21:54

Polecam alarm Proxima. Syrenka z własnym zasilaniem, strefa mikrofalowa, immo, dwa piloty. Z montażem 450,-


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47926]>>MOJA BYŁA LALECZKA<<[/url]
[url=http://avatars.jurko.net][img]http://img1.jurko.net/avatar_14129.jpg[/img][/url]

www.konstel.webs.com

Awatar użytkownika
alles
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob maja 14, 2005 13:44
Lokalizacja: Białogard

Post autor: alles » ndz maja 21, 2006 22:18

Witam! podpinam się pod pytanie jaki alarm?, mam obecnie Boxer ale zaostał mi się jeden pilot i też pomału się rozsypuje. autoalarm Magicar ma stały kod, Proxima ma zmienny, Silicon podobno zmienny, Lagenfrod podobno też zmienny. Dużo informacji jest na stronie elektroda. Ja kupię chyba Proximę, a zamontuje sobie sam, dużo taniej, tylko jakie czujniki dokładałes do Proximy?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz maja 21, 2006 22:29

alles pisze:Magicar ma stały kod
a ta informacja to skąd. Instrukcja kłamie czy jak?

[ Dodano: Nie Maj 21, 2006 10:30 pm ]
"Zestaw MAGICAR jest wyposażony w 4 przyciskowe piloty ze zmienną dynamicznie transmisją kodu, chronioną aktywnym antyscaningiem a także ochronne funkcje opcjonalne: funkcję "immobiliser" (blokadę silnika) i z tego względu spełniają najwyższe kryteria ochrony samochodu."
To pierwsze zdania z instrukcji. Kłamią?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Bazyl GT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: śr sty 25, 2006 17:54
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Auto: MK3 1.8 GT
Silnik: ADZ

Post autor: Bazyl GT » ndz maja 21, 2006 23:40

Tak czytam, czytam i nie mogę się nadziwić tym opowieściom...
Ja mam Terminatora, który kosztował mnie 120 zł + 40 za syrenę z własnym zasilaniem. Posiada chyba wszystkie funkcje wymienione przez was, zamontowałem go sam w dwa popołudnia, razem z zamkami - każdy odzielnie sterowany (może być bez kalmek - u mnie bez zamków) Immo, kod pin, odcięcie zapłonu jeśli jest włamanie, dwustopniowy czujnik wstrząsu (możliwość rozbudowy na czujniki ruchu - ja nie mam), domykanie szyb, dachu,można dodać 2 piloty(kod keeloq), samouzbrajanie, PIN itd... a więc 500zł??! Nie wiem za co! Ktoś mówił, że jakość, że to że tamto... hmm... zimą przy -26st. bez problemów. Ja nic innego nie chcem. A jak będą chcieli ukraść, to alarm nic nie da. Trzeba mieć jakieś patenty. Alarm jest dobry na ćpunów tak naprawdę... Ale jak ktoś szuka dobrze i tanio - Polecam.



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pn maja 22, 2006 06:31

przy okazji:
gdzie syrena z wlasnym zasilaniem ma to zasilanie i czy nie nalezałoby tej "baterii" co pewien czas wymienic?



mieczus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 192
Rejestracja: śr lip 27, 2005 00:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: mieczus » pn maja 22, 2006 12:00

mi sie wydaje, ze ona ma swoj akumulator, ktory jest doladowywany


mieczus

Awatar użytkownika
jezierek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:42
Lokalizacja: stad

Post autor: jezierek » pn maja 22, 2006 15:35

pewnie cos w podobieństwie do kondensatora


www.tuningshop24.pl
Sklep Tuning OnLine

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn maja 22, 2006 16:04

jezierek pisze:pewnie cos w podobieństwie do kondensatora
rozbierałem z ciekawości jedną taką. Nie kondensatory były tylko jakieś aku. POwyciekane już zresztą.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
alles
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob maja 14, 2005 13:44
Lokalizacja: Białogard

Post autor: alles » pn maja 22, 2006 16:56

Witam ponownie! wszystkie informacje dotyczące autoalarmów zaczerpnięte zostały ze strony [URL=http://elektroda.pl] , ja też noszę się z zamiarem wymiany autoalarmu, i chcem mieć rozeznanie a na tej stronie piszą ciekawe rzeczy na ten temat.
Pozdrowienia!



spray
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: wt paź 11, 2005 02:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: spray » pn maja 22, 2006 18:00

Witam!!

Ja mam alarm Magicar 440. Sam go zamontowałem, a zajęło mi to dość sporo czasu bo chyba z połtora dnia, ale tak wszystko jest poukrywane, że HO HO :) :)
Alarm ten ma chyba wszystkie opcje, ale i tak większości z nich nie używam.
Według mnie conajmniej 60% skuteczności alarmu stanowi zamontowanie i ukrycie wszystkiego tak, żeby było trudno dostępne.
Polecam ten alarm, jak narazie to działa bezproblemowo.
posiadam czujnik ultradźwiękowy i wstrząsowy oraz syrenę z wbudowanym zasilaniem.
A pozatym to mieszkam na 4tym piętrze, a parking jest oddalony o jakieś 30 m od bloku i z zasięgiem alarmu nie mam akurat problemu :D:D:D
Ostatnio zmieniony pn maja 22, 2006 23:31 przez spray, łącznie zmieniany 1 raz.



pushkin77
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 22:01
Lokalizacja: (PL) KGR
Kontakt:

Post autor: pushkin77 » pn maja 22, 2006 19:47

Paweł Marek pisze:alles napisał/a:
Magicar ma stały kod

a ta informacja to skąd. Instrukcja kłamie czy jak?

[ Dodano: Nie Maj 21, 2006 10:30 pm ]
"Zestaw MAGICAR jest wyposażony w 4 przyciskowe piloty ze zmienną dynamicznie transmisją kodu, chronioną aktywnym antyscaningiem a także ochronne funkcje opcjonalne: funkcję "immobiliser" (blokadę silnika) i z tego względu spełniają najwyższe kryteria ochrony samochodu."
To pierwsze zdania z instrukcji. Kłamią?
Magicar NIE MA zmiennego kodu !!! i hu..... zasięg pilotów... pozatym jest całkiem wporzo



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 378 gości