Cujnik halla

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

**Gucio**
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: czw mar 30, 2006 22:37
Lokalizacja: Kraków

Cujnik halla

Post autor: **Gucio** » czw maja 18, 2006 13:53

witam kupilem juz czujnik halla ale niewiem jak go zdemontowac tzn jak zdjac zapezpieczenie z tylu zeby wyciagnac to co sie obraca 'motylki" prosze o pomoc bo niechcialbym czegos zchrzanic pozdro za podpowiedzie z gory wielkie dzieki



Awatar użytkownika
marek137
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 22:18
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: marek137 » czw maja 18, 2006 19:26

niestety nie pomoge ale też chciałbym wiedzieć
pozdrawiam



robbox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: czw lut 16, 2006 20:49
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: robbox » czw maja 18, 2006 19:37

od strony napedu powinien byc bolec nalezy go wybic i wtedy mozna wyciagnac "motylki"



Dami
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw mar 24, 2005 12:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Dami » czw maja 18, 2006 21:06

witam Gucio. Ja juz jestem po wymianie tego nieszczesnego czujnika, ktory mi tyle krwi napsuł. To przsez niego autko nie chciało mi odpalić. Jak napisał robbox musisz wybić delikatnie ten bolec tak by nie uszkodzić tego plastikowego elementu od strony napędu bo podobno jest to część której nie sposób zdobyć!. Po tem to już jest z górki 4 śrubki i po sprawie.


dami

Awatar użytkownika
maciek3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pn kwie 03, 2006 10:49
Lokalizacja: Lubień Kujawski

Re: Cujnik halla

Post autor: maciek3 » czw maja 18, 2006 21:59

**Gucio** pisze:witam kupilem juz czujnik halla ale niewiem jak go zdemontowac tzn jak zdjac zapezpieczenie z tylu zeby wyciagnac to co sie obraca 'motylki" prosze o pomoc bo niechcialbym czegos zchrzanic pozdro za podpowiedzie z gory wielkie dzieki
ile dales za czujnik



vaclavo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn gru 12, 2005 18:07
Lokalizacja: Tarnowskie Góry (Boruszowice)
Kontakt:

Post autor: vaclavo » czw maja 18, 2006 22:13

a czy mogłby któryś z kolegów zamieścić tu jakieś fotli co i jak po kolei - bo też mam niestety problem z tym nieszczęsnym czujnikiem :(
pozdro


Był Golf MK3, było Polo 6N, a teraz mam Lwa :)

**Gucio**
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: czw mar 30, 2006 22:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: **Gucio** » czw maja 18, 2006 23:38

witam ja juz mam po sprawie zajelo mi to troche czasu ale zrobilem innaczej i pojechalem do intercarsu i zapytalem sie o ten plastikowy szkopol i chlop poprostu niedal mi do zestawu tego i dostaje sie caly komplet tj zabezpieczenie uszczelke i podkladki noi czujnik halla za wszystko dalem 174 zl i poprostu zlamalem tamto stare kolko i wyjolem kombinerkami bolec i po sprawie heh ale najlepsze jest to ze po zamontowaniu ow czujnika autko mi niechcialo zapalic a ja oczy na zewnatrz i bobel okazalo sie ze odwrotnie zalozylem to wlasnie kolko plastikowe i palec zmienil polozenie i popierdzielil sie zaplon po dluzszym glowkowaniu zamienilem kable tj przesonolem je o 180 stopni i po sprawie i narazie autko chodzi bez zastrzezen takze radze uwarzac jak zie zaklada to koleczko zeby bylo tak jak przed demontarzem pozdr

[ Dodano: 18 Maj 2006 23:42 ]
Dami, ten plastikowy element dostalem w zestawie takze normalnie mozna to kupic :) pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 232 gości