Nie dziala tylna wycieraczka Pomocy!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
x86635
TOMEK
Posty: 283
Rejestracja: sob sie 27, 2005 19:00
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Nie dziala tylna wycieraczka Pomocy!!

Post autor: x86635 » czw maja 18, 2006 09:51

wczoraj chcialem sobie zrobic tylna wycieraczke na plasko poprzestawialem to "ciegna" od silniczka i spoko ale wycieraczka byla troche za wysoko to mowie sobie pokombinuje troche i sie ustawi no i tak wlasnie zrobilem odkrecilem wycieraczke na tej srobie na zewnatrz i chcialem ja tam podregulaowac zeby lezala nizej ale gdy ja przykrecilem i chcialem wyprobowac przestala sie obracac spryskiwacz dziala a wycieraczka sie nie kreci poprobowalem poruszalem i zadzialalo ale tylko na chwile i od tego czasu umarla :grrr: co teraz mam zrobic?? nie wydaje mi sie zeby silniczek sie spalil pomozcie prosze



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw maja 18, 2006 09:54

najprawdowodobniej cos tam nie styka. Szukaj problemów w kablach i złączach przy silniczku.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » czw maja 18, 2006 10:07

albo oska ci sie zapiekla cza by ja przesmarowac lub przewod uwalony miedzy klapa a karoseria (w tej gumowej osloni)bylby to dziwny zbieg okolicznosci ale...



mieczus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 192
Rejestracja: śr lip 27, 2005 00:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: mieczus » czw maja 18, 2006 10:44

Ja stawiam na:
djtom pisze:najprawdowodobniej cos tam nie styka. Szukaj problemów w kablach i złączach przy silniczku.
Jesli cos tam poruszales i zadzialalo to musi byc zwiazane z tym. Posluchaj czy silnik pracuje, bo pewnie nie. A pompka pompuje bo dostaje sygnal a to dwie rozne rzeczy.


mieczus

Awatar użytkownika
Pabloss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: sob lut 05, 2005 22:08
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: Pabloss » czw maja 18, 2006 12:59

Mam podobny problem wiec przyłączes ie do tego postu. Panowie a jak słychać przełączni przy kierownicy ze co kilka sekund włącza sie a wycieraczka nadal nie dziala to co to może być ??? Pompka od spryskiwacza działa. Co sprawdzic i gdzie zaglądnąć ???? Dodam ze jeszcze wcześniej chodziła nierególarnie zatrzymywala sie w połowie szyby itp. ale ustawało to po około 3 minutach pracy zaczynała wtedy działać prawidłowo.



Awatar użytkownika
Paweł NPI
...
...
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 13:55
Lokalizacja: OLSZTYN / Ruciane-Nida VWarmińsko-mazurskie

Post autor: Paweł NPI » czw maja 18, 2006 14:50

Pabloss pisze:Mam podobny problem wiec przyłączes ie do tego postu. Panowie a jak słychać przełączni przy kierownicy ze co kilka sekund włącza sie a wycieraczka nadal nie dziala to co to może być ???
Wycieraczka najprawdopodobniej jest zapieczona na ośce. Odłącz od niej cięgienka i zobacz czy lekko chodzi. Jeśli nie to przyczyna znaleziona. Jeśli bedzie chodzic lekko to najprawdopodobniej silniczek spalony, lub nie dochodzi do niego prąd.


[url=http://www.ilespala.pl/podsumowanie/426][img]http://www.ilespala.pl/obrazek/426/3/1[/img][/url]

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/298/9584d7b661611e73.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
x86635
TOMEK
Posty: 283
Rejestracja: sob sie 27, 2005 19:00
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: x86635 » czw maja 18, 2006 15:23

dzieki poruszalem troche i po klku probach dzilala tylko teraz sie boje ze podczas jazdy mi sie gdzies rozlaczy ale narazie dziala :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości