szybkie pytanko - nadkola mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

piotrek991
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:40
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

szybkie pytanko - nadkola mk3

Post autor: piotrek991 » śr maja 17, 2006 20:26

może mi ktoś pomóc? bo chciałbym takie cuś u siebie zamontować mam mk3 3 drzwiowego i chciałbym się upewnić czy to ładnie będzie pasowało i sapsuje do mojego golfa, chodzi mi o to nie jak bedxie wyglądało tylko o ten towar czy jest wporządku i czy bedzie pasował do mojej wersji

http://allegro.pl/item104633440_nadkola ... _4_sz.html


F126p, F126p, Polonez, Seicento 1,1, Golf 3, Audi A3, Passat B5, Golf IV, Passat B5, Alfa Romeo 156 JTD,

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr maja 17, 2006 21:47

dobrze to wygląda ale trudno sie dopatrzyć tak ze zdjęcia czy ci spasuje z listwami na drzwiach. Bez przymiarki albo umówienia się co do zwrotu bym nie brał. Poza tym jak nie masz w idealnym stanie lub świetnie zabezpieczonych rantów błotników to uwielbia szaleć pod nakładkami korozja


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » czw maja 18, 2006 07:16

wyglądają na dość solidne, podjedż sobie najpierw do sklepu gdzie sprzedają takie nadkola i przymierz (myslę że to będą to takie same co na allegro) i zobaczysz jak pasują (i wtedy zdecydujesz gdzie i czy brać), co do ceny to jest umiarkowana i do zaakceptowania


:-k ...

Awatar użytkownika
barthetzk102
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 05, 2006 10:18
Lokalizacja: Duszniki Zdrój
Kontakt:

Post autor: barthetzk102 » czw maja 18, 2006 08:46

Paweł Marek pisze:Poza tym jak nie masz w idealnym stanie lub świetnie zabezpieczonych rantów błotników to uwielbia szaleć pod nakładkami korozja
tu racja jak się decydujesz na takie coś musisz dokładnie zrobić całe nadkola, odtłuścić, tylko nie benzynką bo benzynka ekstrakcyjna sama w sobie jest tłusta i przykleić dokładnie najlepiej na silikon, żeby nie dostawał się tam ani gram wody :] poza tym kwestia gustu czy komuś się to podoba czy nie :] mnie się nie :P :helm:


Udi Memorem kompociorem...

Uważaj na spadające ściany z Sufitu!

:))

Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » pt maja 19, 2006 22:43

a ja odradzam nieoryginalow - z wlasnego doswiadczenia


POZDRO !!
----------------------------------------------------
>>>EUROPE EDITION --- ZAGAZOWANY<<<

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 359 gości