[MK2] Pompa paliwa - inne rozwiazanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mihoo_koz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 15:27
Lokalizacja: Bydgoszcz

[MK2] Pompa paliwa - inne rozwiazanie

Post autor: mihoo_koz » śr maja 17, 2006 12:57

Mam do wymiany pompe paliwa w MK 2 1.8 GT silnik RP monowtrysk. Pompa ta poprostu cieknie. Byłem u mechanika a ten powiedział że kupi pompe i połączy odrazu do filtra pliwa. Będzie to pompa która nie bedzie miała tej plastikowej obudowy. Złączke sterowania pompą mam zewrzeć. Tam ida 4 kable bo sa podwójne. Przelwe mam polączyć na wprost. Z zbiornika do pompy dalej do filtra i dalej do silnika. Jak mi o tym powiedział to się przeraziłem. Ponoć ta to jest w plastikowej obudowie to stare rozwiazanie. Czy wiecie coisk na temat takiego rozwiązania?

[ Dodano: Sro Maj 17, 2006 1:23 pm ]
a czy bedzie pasować http://www.allegro.pl/item103347911_pom ... i_spi.html

w sumie tez bez plastikowej obudowy.



Awatar użytkownika
robal264
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2140
Rejestracja: pn lis 28, 2005 22:46
Lokalizacja: Małkowice
Kontakt:

Post autor: robal264 » śr maja 17, 2006 16:59

kurde zasugerowalem sie fotka pompy spod linka ktory podales i napisalem Ci krok po kroku ja to zrobic a nie zauwazylem ze chodzi ci o pompe zewnetrzna :) ta na linku to nie to to jest wewnetrzna. W sumie to sa one do siebie podobne ale nie wiem czy akurat ta bedzie pasowac

To co powiedzial mechanior brzmi dziwnie bo tu chyba tylko kostke podpinasz i juz zadnego zwierania kabli ( zreszta ja bym sie tam bal zwierac kable przy ukladzie paliwowym :D )


MK2 GTi By Robal
viewtopic.php?f=62&t=45067

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 470 gości