CoS bije z przodu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Vr6zach

CoS bije z przodu

Post autor: Vr6zach » wt maja 16, 2006 08:43

wita ostatnio wymieniłem wszystkie gumy + sworznie końcówki w moim golfie Vr6 i dalej mi coś drży z przodu jak jade powyżej 100 to mi bije A odrazu mowie ze felgi i opony na 100% dobre czasami nie bije a czasami bije MOrze to byc winna łożysk ? bo jedynie nie wymieniałem...



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » wt maja 16, 2006 08:47

Vr6zach pisze:to byc winna łożysk ?
Może być wina łożysk i może być wina przegubów, a geometrię zawieszenia sprawdzałeś?


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
martini44
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob paź 29, 2005 18:46
Lokalizacja: MysłoVWice

Post autor: martini44 » wt maja 16, 2006 09:38

łożyska moga być przyczyna ale pod warunkiem ze jest nadmierny luz......jesli bicie raz wystepuje a raz nie zwroc uwage na opony, wiem ze piszesz ze sa na 100% dobre ale z doswiadczenia wiem ze niektore opony po rozgrzaniu traca swoje właściwosci czyli zmienia sie ich charakterystyka.....zwroc uwage czy bije po przejechaniu kilkunastu kilkometrow czy od razu po ruszeniu, czy powierzchnia drogi jest sucha czy mokra......moze to dziwne ze to pisze ale pracuje w Toyota i nieraz reklamowałem nowe opony wlasnie z takich powodów !!!!!!!!!!!!!!!!!!


...niewiem, nieznam się, nieumiem...wiekszość wychodzi z założenia że tak jest lepiej...iii mają racje !!!!

wejlantf

Post autor: wejlantf » wt maja 16, 2006 10:46

Vr6zach, a masz założone pierścienie centrujące na felgach? bo jeśli nie to tutaj może być pies pogrzebany :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 249 gości