VW golf 1 z silnikiem VW golf 2.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bladen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw maja 11, 2006 21:44
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

VW golf 1 z silnikiem VW golf 2.

Post autor: bladen » pn maja 15, 2006 23:00

witam
jak w temacie mam golfa 1 z silnikiem dwojki i sa problemy jak sadze z eletryka bo niema oskry chcialbym pociagnac elektryke na nowo ale jeszcze tego nigdy neirobilem i przydalby sie jakis schenat do tego wszystkiego jak mozecie to dajcie jakies swoje sugestie bo niewiem co robic kupilem go za 800zl silnik jest dobry ma moze 100tys przejechane co sie dziwie bo jest z 85 konstrukjca na ganziku 1,3 pojemnosci i fajnie idzie gorzej ze skrzynia ciagnie ale tzreba si edo neij przyzwyczaic kupilem nowy gaznik i wlasnie ta lektryka to moje utrapienie neiwiem czy go neisprzedac na czesci albo zezlomowac czy wsadzic w niego serce bo golfy to moje marzenia napsizcie co wy o tym sadzicie i ewentualnie pytajcie co chcielibyscie weidziec.pzodraiwam milosikow WV golf.



Awatar użytkownika
Rafał G2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: sob gru 17, 2005 17:04
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Rafał G2 » pn maja 15, 2006 23:27

Jeżeli o elektryce nie masz pojęcia to nawet schemat Ci nie pomoże. Jak masz dość pieniędzy i dużo czasu to warto w niego zainwestować, bo to VW...Pozdrawiam



bladen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw maja 11, 2006 21:44
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Post autor: bladen » wt maja 16, 2006 00:00

no wiesz jestem technikiem powinienem se poradzic z tym ale kumpel skonczyl skzole elektruczna to on mi w tym pomoze a schematy mi sie max przydzadza.pozdrawiam.



Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » wt maja 16, 2006 13:03

Schematy elektryczne są na stronie www.volkswagen.msk.ru .



Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Re: VW golf 1 z silnikiem VW golf 2.

Post autor: silent_rob » wt maja 16, 2006 20:24

bladen pisze:witam
jak w temacie mam golfa 1 z silnikiem dwojki i sa problemy jak sadze z eletryka bo niema oskry chcialbym pociagnac elektryke na nowo ale jeszcze tego nigdy neirobilem i przydalby sie jakis schenat do tego wszystkiego jak mozecie to dajcie jakies swoje sugestie bo niewiem co robic kupilem go za 800zl silnik jest dobry ma moze 100tys przejechane co sie dziwie bo jest z 85 konstrukjca na ganziku 1,3 pojemnosci i fajnie idzie gorzej ze skrzynia ciagnie ale tzreba si edo neij przyzwyczaic kupilem nowy gaznik i wlasnie ta lektryka to moje utrapienie neiwiem czy go neisprzedac na czesci albo zezlomowac czy wsadzic w niego serce bo golfy to moje marzenia napsizcie co wy o tym sadzicie i ewentualnie pytajcie co chcielibyscie weidziec.pzodraiwam milosikow WV golf.

szkoda ze nie wciagneles silnika ode mnie :D mam 1.3 NZ ( 4 punktowy wtrysk) za 700 zeta , silnik kompletny z wiazkami itp itd , polosiami , przegubami , wydechem , chlodnica ,przwodami wodnymi doslownie wszystko 170 tys przebiegu ;]


Obrazek

bladen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw maja 11, 2006 21:44
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Post autor: bladen » wt maja 16, 2006 20:31

no wiesz ja go tak kupilem byl juz taki poskaldany no ale szkoda a co do schematow to nieumiem sie polapac na tej stronce bo jest po rusku jakbys mogl mi zapodac linka bylbym wdzieczny dzieki z gory pzodro



Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » wt maja 16, 2006 21:27



Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 202 gości