Jak zdemontować radio MK3 GL ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marekb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn maja 08, 2006 20:37
Lokalizacja: Warszawa

Jak zdemontować radio MK3 GL ?

Post autor: marekb » sob maja 13, 2006 20:17

Próbuję zdemontować radio w Golf III GL, którego właśnie zakupiłem. Po zdjęciu kilku plastików nie wiem co dalej zrobić. Radio wydaje się "wychodzić" z lewej strony, ale z prawej coś je trzyma. Radio jest chyba oryginalne (ma napis VW). Przy okazji mam pytanie czy montaż kieszeni w tym samochodzie jest względnie łatwy. Dzięki z góry za pomoc.

Pozdrawiam,
Marek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob maja 13, 2006 20:19




Michael167
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 27, 2005 11:12
Lokalizacja: Jasełko
Kontakt:

Post autor: Michael167 » sob maja 13, 2006 23:17

witam miałem takie samo radio w golfie i tez się z nim niexle posiłkowalem, a okazało się że to nic trudnego, musisz tylko ściągnąć te małe prostokąty co są z dołu po prawej i lewej stronie radia tam będziesz miał bardzo małe dziurki ale powinien wejść wyciągak od zwykłego radia( ja robiłem to wyciągakiem od JVC) jak będziesz miał jeszcze jakies pytania odnośnie wyciągnięcia tego radia to pisz solak3@interia.pl bo rzadko jestem na forum



Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » ndz maja 14, 2006 09:44

Michael167 pisze:musisz tylko ściągnąć te małe prostokąty co są z dołu po prawej i lewej stronie radia
Napewno w tym radiu??? Ja za porada zdjalem jeden - okazalo sie ze nie zdjalem tylko wyrwalem (potem musialem przykleic) bo to czesc niezdejmowalna, poza tym nic pod tym prostokatem nie bylo, radio siedzi na dwoch zatrzaskach umiejscowionych na samym dole tuz za przednim panelem - trzeba je nacisnac przez otwory dostepne po zdjeciu zaslepek obok radia.

[ Dodano: 14 Maj 2006 09:45 ]
zdjecie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » ndz maja 14, 2006 12:45

Nie ma co sie z tym cackać. Weź subokret i podwaz z prawej i lewej strony niedzy ramką a radiem samo ładnie wyjdzie. Napoczatku kobinowałem z drutami ale szybko dałem sobie spokój. Szkoda czasu :-)

Pozdrawiam


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości