Gdzie jest moc?:(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krilian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt kwie 28, 2006 11:18
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: krilian » sob maja 13, 2006 08:50

No to kupiłem go gdzieś w październiku (z niemiec) w listopadzie juz nim jeżdziłem. Ma przejechane niecałe 160tys .Były srogie zimy wiec nie moge powiedziec czy jeżdził juz tak bo musiałem uważac czy gdzieś nie zachocze podwoziem i wogule nieszło jeżdzic szybko no a w lutym wymieniłem silniczek krokowy. A tak to nic takie podstawy: olej,filtr z oleju, filtr powietrza no i termostat. Spróbuje z tym katalizatorem.



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » sob maja 13, 2006 12:34

krilian pisze:a w lutym wymieniłem silniczek krokowy
- a co się działo?
Najlepiej jakbyś się przejechał innym abu i porównał osiągi. Warto na początek sprawdzić układ zapłonowy i wymienić pasek rozrządu (sprawdzając przy okazji ustawienie rozrządu)


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

krilian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt kwie 28, 2006 11:18
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: krilian » sob maja 13, 2006 15:27

o zapomniałem miałem rozrząd wymieniany i regulowany przy wymianie silniczka a wymieniłem silniczek bo obroty były nie równe i jak sie np. jechało na 3tys i pisciło noge zgazu to umiał zgasną nie zawsze ale czasami jak mi znajomy mechanik wykrecił krokowy to sie okazało ze był nadłamany tak to wyglądało no i jak go wymieniłem to juz tak nie robił :) no a z tym spr na drugim ABU to sie postaram bo znajomy mówił ze chce kupic wiec moze sie obada dzieki i pozdro.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 367 gości