dymią styki manetek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zomibi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 01:43
Lokalizacja: Olsztyn

dymią styki manetek

Post autor: zomibi » czw sty 20, 2005 19:26

Witam. Czy można zdjąć Górną plaskikową pokrywę w której znajduje się włącznik świateł awaryjnych bez odkręcania kierownicy? Coś mi się z tamtąd dymi. Dolną pokrywkę odkręciłem i przewody są o.k. kostka stacyjki również, nie ma śladów nadpaleń. Wcześniej smarowałem WD 40 mechanizmy manetek, może smar się posklejał z jakimś syfem w środku? Tylko, że nie mogę się tam dostać i sprawzdić:(
Proszę o pomoc...



Awatar użytkownika
Agamek12
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 863
Rejestracja: wt sie 24, 2004 08:53
Lokalizacja: Radzymin / Warszawa

Re: dymią styki manetek

Post autor: Agamek12 » czw sty 20, 2005 19:31

zomibi pisze:Witam. Czy można zdjąć Górną plaskikową pokrywę w której znajduje się włącznik świateł awaryjnych bez odkręcania kierownicy? Coś mi się z tamtąd dymi. Dolną pokrywkę odkręciłem i przewody są o.k. kostka stacyjki również, nie ma śladów nadpaleń. Wcześniej smarowałem WD 40 mechanizmy manetek, może smar się posklejał z jakimś syfem w środku? Tylko, że nie mogę się tam dostać i sprawzdić:(
Proszę o pomoc...
Sposobem i siłą. Ja tak zrobiłem. jak dasz rade rozebrać włącznik kierunków, daj znać, czy to trudne, bo mój nie styka i chcę go rozebrać, żeby sprawdzić, co się dzieje.


Dawno temu był Golf mk2, potem cośtamcośtam, a teraz:
Ford S-max mk2 i Nissan Qashqai J10.

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » czw sty 20, 2005 20:43

sprawdz najpierw kostkę podłączeniową . może z nią coś nie tak



dino84

Post autor: dino84 » czw sty 20, 2005 21:38

Tez cos takiego mialem. Zdjelem dolna i gorna pokrywe. Wyczyscilem wszystko denaturatem i jak na razie nic nie dymi.



Awatar użytkownika
zomibi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 01:43
Lokalizacja: Olsztyn

Re: dymią styki manetek

Post autor: zomibi » czw sty 20, 2005 21:45

Sposobem i siłą. Ja tak zrobiłem. jak dasz rade rozebrać włącznik kierunków, daj znać, czy to trudne, bo mój nie styka i chcę go rozebrać, żeby sprawdzić, co się dzieje.[/quote]

Czy ten sposób to Pzryciąganie do siebie manetek z jednoczesnym wciskaniem awaryjnych i pchaniem do góry pokrywki? :) W ten sposób prawie mi zeszła ale trochę zabrakło,boję się połamać. Ale próbuję dalej.



Awatar użytkownika
dragonB2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pt gru 24, 2004 13:42
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: dragonB2 » czw sty 20, 2005 21:50

szukaj wecgem to niezawodna metoda czasem nie widac ale zapach zostaje :jezor:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 281 gości