Jak zamontowac nowe tarcze na zegarach licznika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MekkaB

Jak zamontowac nowe tarcze na zegarach licznika

Post autor: MekkaB » czw sty 20, 2005 12:24

Witam:
Wiem ze temat nie 1 raz maglowany, przejrzalem forum, tak ze prosze mnie nie odsylac do wczesniejszych postow :chytry: .
Chcialbym samodzielnei zalozyc biale tarcze w swoim golfiku (mk3) rozumiem, ze najtanszy a jednoczesnie dobry sposob to wydrukowac gotowe tarcze dostepne chocby tu. http://vwgolf.pl/golf2/loadzegary.html
W zwiazku z tym kilka pytan:
1. na jakim papierze nalezy to wydrukowac zeby bylo ladnie?
2. w jaki sposob to zamontowac? czy nalezy wydrukowane zegary nakleic na tarcze starch? i jesli tak to w jaki sposob zeby nie bylo pecherzykow zadnych?
3. w celu zamontowania mozna sie posluzyc bardzo ciekawym tekstem, ktory znajduje sie w poradach http://vwgolf.pl/porady/vdo/.? Tylko czy jesli zdemontuje wskazowki, to predkosciomierz i obrotomierz beda wskazywaly odpowiednie wartosci (po ich ponownym zamontowaniu)?
4. co z zegarami od temperatury plynu i stanu benzyny? jak tu zamontowac nowe tarcze?
dzieku za wszelkie podpowiedzi.
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt lis 20, 2007 23:15 przez MekkaB, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
SulecK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 22:16
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: SulecK » czw sty 20, 2005 13:58

1. Najlepiej papier fotograficzny blyszczacy - najlepiej pozniej zalaminowac.
2. Ja tak zrobilem - nakleilem na stare.
3. Beda wskazywac jak tylko dobrze ustawisz, ustawiasz wskazowke na zero tak ze jak ja lekko popchniesz ponizej zera zebys czul opor- jak zamontujesz i cos bedzie nie tak to krecisz wskazowke zeby bylo ok.
4. Tak samo jak tamte - demontarz zegarow i naklejasz.



MekkaB

Post autor: MekkaB » czw sty 20, 2005 14:25

Kolego a masz moze fotke jak to obecnie u Ciebie wyglada?
Aaaaa i jeszcze, na czym to drukowales ?
pozdrawiam



Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » czw sty 20, 2005 14:33

ja polecam z allegro od jednego goscia kosztuja chyba 18 zl ale robota jest naprawde suuuuuuuper bylem bardzo zadowolony piekne wykonanie dobry papier widzialem juz kilka zegarkow z allegro ale te sa bajka wszystko juz ladnie powycinane tak ze wskazowek od obrotka i predkosciomieza nie trzeba bylo ruszac tylko od temp. fuel naprawde jestem zadowolony no i gosc ma durzo ciekawych wzorow a i robi na zamowienie co sobie wymyslisz i sa duuuzo ciekawsze niz te na forum naprawde jak za ta kaske to sie oplaca a 18 zl to nie majatek



MekkaB

Post autor: MekkaB » pt sty 21, 2005 11:04

Pewnie ze 18 zeta to nie majatek ale... jak cieszy samodzielne wykonania od a do z :jezor:
pozdrawiam



Awatar użytkownika
KickAss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 15:25
Lokalizacja: Brzeziny k/Łodzi
Kontakt:

Post autor: KickAss » wt lis 20, 2007 22:59

MekkaB pisze:ale... jak cieszy samodzielne wykonania
No właśnie. Nie ma jak samodzielnie wykonać tarcze. Właśnie jestem w trakcie tworzenia swoich. Jak skończę - zamieszczę.


Co nie może zabić to wzmocni...
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1350085#1350085]Mój Golfstrom[/url] - cały czas dłubę...
Zapraszam do komentarzy!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 345 gości