Laptop w aucie???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bsp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 22:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Laptop w aucie???

Post autor: bsp » pn maja 08, 2006 15:40

...od pewnego czasu chodzi mi po glowie pomysl zamontowania laptopa w samochodzie. Czytalem troche postow elektorodzie oraz tutaj, wiem ze kilka osob zamontowalo cos takiego, jednak wszyscy maja jakie problemy z tym..
..ja mam taki pomysl, zeby w jakis sposob wmontowa laptopa panasonic cf-27. Jest to model z dotykowa matryca (co bardzo ulatwia obsluge) oraz o podniesionej wytrzymalosci (wg sloganu reklamowego pancerny:)) Jego wytrzymalosc ma rozwiazac wiele problemow ze wstrzasami, etc. Ogolnie ma on byc sluzyc do odtwarzania mp3, moze jakas nawigacja GPS, ale to ew. pozniej. Pomysl moze troche glupiutki, ale moze to bedzie fajnie wygladac...
W zwiazku z tym wszystkim mam kilka pytan:
1) ktos robil cos takiego?
2) macie jakies pomysl gdzie wmontowac matryce (projekt moj zaklada ze nie bedzie polaczona na sztywno z reszta kompa
3) jestem z wroclawia, moze ktos ma ochote dolaczyc sie do projektu?
dodam ze calosc ma smigac w golfie2, a z racji studenckiego budzetu, koszty chce ograniczyc do max 200 - 250zl :)
piszcie co o tym sadzicie, swoje pomysly, itp.
POZDRAWIAM!



Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Re: Laptop w aucie???

Post autor: pkirylcz » pn maja 08, 2006 16:59

bsp pisze:koszty chce ograniczyc do max 200 - 250zl :)
piszcie co o tym sadzicie, swoje pomysly, itp.
POZDRAWIAM!
Moze innym razem.

W ramach budzetu, proponuje skorzystac z przyjemniejszych uslug, w sam raz zeby sie na godzinke zrelaksowac :hmm:

www.odloty.pl


Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pn maja 08, 2006 19:33

w mk2 ten nawet reklamowany panasonic nie zniesie wszczasow golfa2 a napewno jak bedzie cos na polce,mysle ze sie rozleci.a co ja sadze o tym,ja tez jak bylem jeszcze mlody :helm: kiedys wstawilem do motoru dwa swiatla przeciw mgielne z przodu i jedno z tylu. :okej:



Awatar użytkownika
Snajper3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pn gru 26, 2005 16:01
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Laptop Fajna sprawa

Post autor: Snajper3 » pn maja 08, 2006 20:57

Kumpel VW Vento założył sobie laptopa, ale fajnie to zrobił bo rozdzielił matryce od latopa, kupując jakieś specjalne łącze, włożył laptopka pod schowek a matryce na specjalnym uchwycie zamocował na wysokości schowka i teraz słucha Mp3 i bajer jak nie wiem nie ma radia bo komp połączył do zmachola, poprzez przejściówke. A laptopa ma słabego jakieś 233Mhz ale muza leci fajnie. Pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 537 gości