Półka/mocowanie na radio w mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sprewello
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 06, 2005 00:34
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Półka/mocowanie na radio w mk2

Post autor: sprewello » śr sty 19, 2005 03:03

Czy ktos wie czy trudno jest dorobic mocowanie/polke na radio w mk2? Ja zanabyłem swojego golfika od kolesia ktory jak zakladal radio to wypieprzyl albo rozpieprzyl orginalne wejscie na radio i teraz mi sie strasznie radyjko telepie i juz nie moge tego zniesc.
Lepiej dorobic, czy szukac po szrotach?? :otepienie:



Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » śr sty 19, 2005 11:36

A masz kieszeń na radio? Czy tak wepchałeś?


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

Ciukier

Post autor: Ciukier » śr sty 19, 2005 13:50

Michael G60 pisze:A masz kieszeń na radio? Czy tak wepchałeś?
No właśnie o to jest pytanie - ja latałem przez miesiąc bez kieszeni to była masakra - wstawiłem kieszeń i jest spokój i muzyyyyka :hmm:



sprewello
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 06, 2005 00:34
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: sprewello » śr sty 19, 2005 18:45

No własnie chyba chodzi mi o kieszen - po prostu nie mam sily juz to tego trzepiacego sie radia, a ja go nie wkladalem - juz z nim kupilem. Dzis troche tam pogrzebalem - masakra - jak mozna w taki sposob laczyc kable!!! Co za *#cenzura#* z tego kolesia co mi sprzedal golfika - kaszane odwalil z kablami i jeszcze wypieprzyl kieszen, ze radio sie trzepie. :grrr:
Kupowac ta kieszen gdzies czy probowac sobie jakos dorobic?? A jak kupowac to gdzie, za ile i nowe czy uzywane?? POZDRO



Hoover
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: wt paź 12, 2004 16:09
Lokalizacja: VaWa VaWer

Post autor: Hoover » śr sty 19, 2005 19:30

Ja proponuje Ci kupić nową kieszeń i bedzie na przyszłość z głowy. Koszt takiej to około 60 zł, a kupić ją można w sklepie z radiami lub z sprzętem do samochodu (głośniki, itp.)



sprewello
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 06, 2005 00:34
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: sprewello » śr sty 19, 2005 19:54

Bylem u car-audio sklepowcow i okazuje sie mam kieszen ale i tak mi lata radio. Jakby radio bylo za male. Ale mowili ze bylo cos juz tam kombinowane. No i jak zobaczyli jak są zmotane przewody to im oczy wyszly (z nerwów - jak mozna :grrr: ). Chodzi o to ze ten plastik wokol radia jest kombinowany - polamany z brakami tak ze sa szczeliny.
Znacie jakies sposoby na "uszczelnienie" radia (plastiku) albo zamocowanie go jakos tak zeby nie stukalo. Dziek iz gory, POZDRO
:otepienie:



czabu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 20:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: czabu » śr sty 19, 2005 22:31

U mnie to samo... Kabli jeszcze nie poprawilem, ale na wiosne zrobie z tym porzadek. Co do dziury to poradzilem sobie w ten sposob, ze wycialem z plastiku ramke wielkosci dziury i ja wkleilem na poxipol. Mialem akurat taka plastikowa kieszen na radio, jaka sie montuje czesto w tirach. Z niej wycialem ten kawalek i jest teraz oki. Jezdzi w dieselku i siedzi sztywno.



sprewello
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 06, 2005 00:34
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: sprewello » czw sty 20, 2005 02:49

To je dobre czabu, sprobuje poszukac czegos takiego i sie pobawic, dzienx :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 360 gości