Boczki drzwiowe????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
boberro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt gru 20, 2005 20:30
Lokalizacja: WROCŁAW/BRZEG
Kontakt:

Boczki drzwiowe????

Post autor: boberro » śr maja 03, 2006 21:19

Witam, wiem, że to gdzieś jest ale kurde nie mogę znalezć chodzi o instrukcje demontażu boczka drzwiowego w mk 3 wersja 3d chcę wygłuszyć drzwi matami bitumicznymi. Dziekuje z góry za pomoc i proszę mnie tu nie krytykować po prostu nie znalazłem w wyszukiwarce. :pub:


"KTO PŁACI MAŁO TEN MA NA BIAŁO"

martinez76
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 383
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 23:06
Lokalizacja: warszawa

Post autor: martinez76 » śr maja 03, 2006 21:29

ja ostatnio zmienialem boczki tylne 3d
kupilem na allegro skorzane
musisz odkrecic 3 sruby z boku przy drzwiach,
musisz wyjac ( odkrecic) zaslepke za przednim fotelem a pod dolna czescia tylniej kanapy.
potem musisz podniesc dolna czesc kanapy i tam tez sa zaslepki - wciskane, trudno sie je wyjmuje, ja je urwalem,
potem opuszczasz oparcie kanapy i tam z tylu tez sa dwie zaslepki ( wykrecane) i bolec na ktorym sie opiera oparcie - on sie odkreca kluczem ampulowym,
ja odkrecilem dolna czesc kanapy, zeby bylo wygodniej je wyjac boczki,
jak to wszystko poodkrecasz to najpierw pociagnij boczek do siebie zeby odszedl z boku przy drzwiach, a potem musisz go uniesc do gory zeby wyjac zaczepy ktore sa pod tylnia szyba, no i wyciagasz go pamietajac zeby wyjac tylni pas ( jest takie rozciecie na boczku)
powodzenia



Awatar użytkownika
boberro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt gru 20, 2005 20:30
Lokalizacja: WROCŁAW/BRZEG
Kontakt:

Post autor: boberro » śr maja 03, 2006 21:40

martinez76, wielkie dzięki za rozpisanie się ale mi chodzi o przednie na drzwiach. :bigok:


"KTO PŁACI MAŁO TEN MA NA BIAŁO"

martinez76
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 383
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 23:06
Lokalizacja: warszawa

Post autor: martinez76 » śr maja 03, 2006 21:42

o kurcze, teraz widze, faktycznie,
trudno, ale przy okazji mozesz sobie wyciszyc tez tyl :rotfl:



greg

Post autor: greg » czw maja 04, 2006 18:47

wykręcasz bolec blokady zamka, odpinasz rączkę odkręcania szyby (jeśli nie masz elektrycznych szyb)- polega to na przesunięciu kółka znajdującego się pomiędzy rączką a tapicerką drzwi w kierunku osi wzdłuż rączki. Podważasz i odpinasz pokrywę uchwytu za który ciągniesz przy zamykaniu drzwi- wykręcasz 2 wkręty0. Zdejmujesz zaślepkę regulacji lusterka(trzeba [pociągnąć do siebie). Zdejmujesz po podważeniu zaślepkę sterownia lusterkiem (musisz zdjąć bo pod spodem masz 2 wkręty które musisz wykręcić bo inaczej połamiesz nóżki podtrzymujące regulator lusterka. POdważasz tapicerkę drzwi - zaczynasz od dołu - ja to robię wkładając długi śrubokręt i delikatnie podważająć (jesli któryś z yuchwytów się urwie musisz go wkleić. Po odpięciu tapicerki odchylasz od dołu i podnosisz do góry (nie zdejmuj zaślepek lusterek bo vczęsto urywają się zaczepy podczas zdejmowania).



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw maja 04, 2006 19:32



Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
boberro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: wt gru 20, 2005 20:30
Lokalizacja: WROCŁAW/BRZEG
Kontakt:

Post autor: boberro » czw maja 04, 2006 21:09

PANOWIE :pub: :prayer:


"KTO PŁACI MAŁO TEN MA NA BIAŁO"

Awatar użytkownika
rychuwiertara
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 13, 2006 20:23
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: rychuwiertara » sob maja 06, 2006 08:30

dzieki za linka :-) :food:


[url=http://img91.imageshack.us/img91/285/klik5oa.jpg/]MOJA BRYCZKA[/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 343 gości