Zamiana licznika w MK 2 z silnikiem 1.3 z zegarka na obrotom

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

joker817
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pn kwie 03, 2006 16:42
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Zamiana licznika w MK 2 z silnikiem 1.3 z zegarka na obrotom

Post autor: joker817 » wt maja 02, 2006 13:43

Witam tu michal sie klania mam takie pytanko do wszystkich maniaków vw mam samochodw golf 2 z 1990r z silnikiem 1.3 pelny wtrysk i posiadam w nim licznik z zegarkiem o przelozeniu czy jak kto woli o indeksie 935 wyskalowany do 200 km/h na jedna wtyczke i chcialbym sobie zamienic go na licznik z obrotomierzem.Jedyny problem w tym ze licznik z obrotomierzem o indeksie 935 trudno znalesc wszystkie przewaznie sa o indeksie 950 i sa wyskalowane do 220 km/h.
Chcialem zapytac w sumie o dwie porady:
1. Czy jesli wyjme licznik moj z zegarkiem czy przypasuje mi ten licznik z obrotomierzem o indeksie 935 lub 950 i chcialem spytac czy jak go przeloze nie bede musial zadnej dodatkowej instalcji pociagnac i bedzie mi dzialal zegarek elektroniczy i obrotomierz??
2. Po drugie chcialem spytac czy jesli zaloze licznik o indeksie 950 czy nie bedzie on oszukiwal w porowaniu do kilometrow z licznikiem moim z zegarkiem o indeksie 935?
Prosze o pomoc pozdrawiam michal



Awatar użytkownika
andrew19_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1572
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 18:14
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: andrew19_86 » wt maja 02, 2006 13:55

Po podłączeniu licznika z obrotkiem zamiast z zegarkiem wszystko powinno ładnie działać...indeksy powinny być takie same,bo inaczej bedziesz miał przekłamania...pozdro


:los2: Nocne Mary Squad :los2:
:satan: Tata NM synka :satan:

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » wt maja 02, 2006 14:06

wiec tak musisz kupic licznik z taka sama iloscia wtyczek co masz,mozesz kupic z innym indeksem ale bedziesz musial przelozyc sam licznik( ze starego niema z tym duzego problemu jak jestes cierpliwy )i bedzie ok.a obrotomierz powinien dzialac bo zasilanie z cewki poprzez wtyczki co masz idzie tak samo zegarek(sam pare dni temu zmienialem)jesli nie zmienisz ze starego predkosciomierza to z innym indeksem bedzie przeklamywal.



Awatar użytkownika
Buniek85
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 617
Rejestracja: czw sty 19, 2006 17:38
Lokalizacja: Gorzów Wlkp / Vic - Hiszpania
Kontakt:

Post autor: Buniek85 » wt maja 02, 2006 16:26

niedawno wymienialem sobie zegareczki, kupic nie jest problem, polowalem i znalazlem na allegro w super stanie z indexem 935 na jedna wtyczke, wystarczylo podlaczyc i wszystko smiga pieknie, ewentualnie mozesz przemienic sam predkosciomierz do budzikow z obrotkiem i bedzie dobrze , bo na indexie 950 bedzie nawet sporo przeklamywal......



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości