Sklepy, szroty, itp z częściami do Vweja

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » pn sty 17, 2005 23:23

w rzeszowie tez jest pare fajnych szrotow, np budy glogowskie, 0178517531 :bigok:



lukchol

Post autor: lukchol » wt sty 18, 2005 02:08

dobra, to dla mazowieckiego, w wy i okolic co nastepuje
http://www.autokasacja.pl/firma_kontakt.php czesci z rozbiorki
http://www.autoekspert.pl/ warsztat calkiem fachowo radza, wymienialem przewody wys napiecia i radzilem sie co do skrzyni biegow, zamierzam rozwiazac tam problem ,, falujacych wolnych obrotow,,calkiem konkretni
http://www.almar.neostrada.pl/ znalzlem najtansze sprzeglo komplet sachs 355zl, jeszcze nie bylem
http://www.moto-market.pl/carservo/
http://www.moto-market.pl/carservo/ i jeszcze takie dwa znalazlem nie sprawdzone. pzdr



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » wt sty 18, 2005 03:49

co do autokasacji to kiedys natknelem sie na ta strone i jak zauwazylem to od paru miesiecy jest ten sam asortyment np silniki



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » wt sty 18, 2005 04:00

skoro zapodałem ten temacik to juz pisze kilka słów odemnie w tej kwestii:

Kraków i okolice jak coś:

EX-CAR (szrocik z czesciami do vw i nietylko, duży wybór, orginalne czesci w większej mierze, ale ceny rózne, za licznik z obrotkiem na 1 wtyk wołali 200 ale manetki pod kiere kupiłem za 20 te nowe z wyłacznikiem awaryjnych w ierownicy)ul. Rybianka7, ta ulica jest po lewej stronie jak sie jedzie na kielce przed wiaduktem, za wiaduktem 100 metrów dalej też jest jeszcze jeden szrocik z częsciami.
tel 0-12 415 73 20

Auto-Części (Budra-Wawrzyńczyk) czesci i akcesoria do vw, audi i inne. tam chyba same nowe częsci są.
Al. 29 listopada 100 tel. 0-12 415 84 84
Ten sklep jest przecznice wczesniej przed tytm szrotem powyżej w strone centrum.

Mam też 2 kolesi z giełdy w balicach mieli duzo do golfika i vw:

Staroń Dariusz Maślachowice
ul.Chszanowska6
tel.606322083

Auto częsci używane
vw-audi-inne
Barwałd Dolny 66
(dojazd 25km od zakopianki na trasie kalwaria-wadowice, jechałem, nie tak zle trafić, ale kolo jest co sobote i niedz na giełdzie, zamawiasz cos i przywozi za tydzien na giełde na balice, box 343)
tel.501617472

Pozdrawiam i też czekam na informacje z mojego rejonu, najlepiej kraków, bo napewno jest duzo więcej, co do jakości i cen sklepów to si enie wypowiem bo w sumie i na szczescie duzo ni emusiałem kupic, tylko jakieś detale w formie kilku plastików do skompletoewania auta.


Mk3 GTI 16V ABF

adasko

Post autor: adasko » wt sty 18, 2005 05:46

Witam,
pomysł świetny, tylko czy nie możnaby założyć działu np. części-tuning-serwis i podwiesić 16 wątków z nazwami województw?
Łatwiej znaleść i dodać jakby co.
Pozdrawiam :bigok:



Awatar użytkownika
king66
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:56
Lokalizacja: chełmno, kuj-pom
Kontakt:

Post autor: king66 » wt sty 18, 2005 09:21

pomysl dobry...
tylko trzeba uscislic jakas przejrzysta forme...
pozdro :helm:

u mnie w rejonie... do mk II
lusterko kompletne z naciagami do wew za 50zl w Konopacie
we Wiągu za plastiki pod kolumne kierownicy 30zl konsola srodkowa z popiolka 60zl to ceny dziwne bynajmniej
manetka do wycieraczek typ 87' : Wiąg 80zl, Konopat 50zl a w sklepie kupilem nowke za 55zl

a jeszcze musialbym sprawdzic Grudziadz....
moze jest ktos z Grudziadza????


tak naprawdę to tylko M-B W114280CE albo carrera911 72' ...oba mnie kręcą (MB, VAG, PORSCHE... reszta to podróba)

Awatar użytkownika
SulecK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 22:16
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: SulecK » wt sty 18, 2005 15:00

Dorzuce jeden VW tyle ze nie wiem jak dokladnie okreslic
Myslowice w strone reala trzeba jeszcze kawalek jechac prosto przez skrzyzowanie majac po swojej lewej real. :)



Awatar użytkownika
bartek1001
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 18:01
Kontakt:

Post autor: bartek1001 » wt sty 18, 2005 16:05

przy wjeździe do pszczyny od strony tychow za swiatlami tak gdzie mc stoi na nastepnym skrzyzowaniu w lewo sklep sie bepo nazywa
bardzo duzy wybor, duzo uzywanych czesci ceny takiese


moj wolfik

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » wt sty 18, 2005 16:14

adasko pisze:Witam,
pomysł świetny, tylko czy nie możnaby założyć działu np. części-tuning-serwis i podwiesić 16 wątków z nazwami województw?
Łatwiej znaleść i dodać jakby co.
Pozdrawiam :bigok:
o cos takiego głównie mi chodziło, ale to kwestia skierowana do adminów, zeby podwiesic cos takiego, albo dział zrobić. bo w tym wątku to tylko chodzi o to czy ktoś reflektuje na taka forme wymiany informacji i "reklamy" ale widze ze oddzew duży i wszystkim te informacje sie przydadzą.
Pozdrawiam i do Adminków prożba z ww tematem, albo chociaż wypowiedz na temat tego pomysłu.


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » wt sty 18, 2005 16:56

jest jeszcze http://www.ambit.pl z podzialem na woj.



Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » śr sty 19, 2005 00:13

SulecK pisze:Dorzuce jeden VW tyle ze nie wiem jak dokladnie okreslic
Myslowice w strone reala trzeba jeszcze kawalek jechac prosto przez skrzyzowanie majac po swojej lewej real. :)
to juz sa katowice :) napisalem dokladny adres gdzies wyzej :)

pozdrawiam :pub:


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
jazel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt lis 02, 2004 20:32
Lokalizacja: Kraków [Opole]

Post autor: jazel » śr sty 19, 2005 00:25

marprz pisze:ja jestem za , choć z mazowieckiego mało jest tu ludzi ale każda taka informacja może komuś pomóc , np . mi jakiś niedorozwuj połamał tylnią wycieraczkę cały mechanizm a inny KTOŚ zakosił mi wczoraj kołpaki , moje autko wygląda biednie i muszę znaleźć jakiś szrot , jestem za !!!
ja tez musze szrot znalezc, bo wczoraj *#cenzura#* jakiemus kolesiowi kolpaki z golfa i musze spylic. polamalem mu tez tylnia wycieraczke - bo mi nie dziala i mu zazdroscilem!!!

:jezor: :jezor:


Just passing trough...

Awatar użytkownika
jazel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt lis 02, 2004 20:32
Lokalizacja: Kraków [Opole]

Post autor: jazel » śr sty 19, 2005 00:30

igor002 pisze:skoro zapodałem ten temacik to juz pisze kilka słów odemnie w tej kwestii:

Kraków i okolice jak coś:

EX-CAR (szrocik z czesciami do vw i nietylko, duży wybór, orginalne czesci w większej mierze, ale ceny rózne, za licznik z obrotkiem na 1 wtyk wołali 200 ale manetki pod kiere kupiłem za 20 te nowe z wyłacznikiem awaryjnych w ierownicy)ul. Rybianka7, ta ulica jest po lewej stronie jak sie jedzie na kielce przed wiaduktem, za wiaduktem 100 metrów dalej też jest jeszcze jeden szrocik z częsciami.
tel 0-12 415 73 20

Auto-Części (Budra-Wawrzyńczyk) czesci i akcesoria do vw, audi i inne. tam chyba same nowe częsci są.

Al. 29 listopada 100 tel. 0-12 415 84 84
Ten sklep jest przecznice wczesniej przed tytm szrotem powyżej w strone centrum.

Mam też 2 kolesi z giełdy w balicach mieli duzo do golfika i vw:

Staroń Dariusz Maślachowice
ul.Chszanowska6
tel.606322083

Auto częsci używane
vw-audi-inne
Barwałd Dolny 66
(dojazd 25km od zakopianki na trasie kalwaria-wadowice, jechałem, nie tak zle trafić, ale kolo jest co sobote i niedz na giełdzie, zamawiasz cos i przywozi za tydzien na giełde na balice, box 343)
tel.501617472

Pozdrawiam i też czekam na informacje z mojego rejonu, najlepiej kraków, bo napewno jest duzo więcej, co do jakości i cen sklepów to si enie wypowiem bo w sumie i na szczescie duzo ni emusiałem kupic, tylko jakieś detale w formie kilku plastików do skompletoewania auta.

jest szrot na saskiej... jedziemy saska do bp (w strone rybitw), mijamy bp po lewej, skrecamy za zoltym biurowcem w lewo i po prawej mamy parking policyjny (czy cos) a obok szrot. ale jak tam bylem ostatnio to slabo...

poza tym polecam PANORAME FIRM!!! www.pf.pl i tam wpisac auto-zlom, szrot, zlom... jak sie chce to sie da!!!


Just passing trough...

Awatar użytkownika
nawrotvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: śr sty 19, 2005 23:39
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Dobry sklep z używkami

Post autor: nawrotvw » czw sty 20, 2005 00:40

Witam wszystkich i podaję niezły namiar na używki w Łodzi.
Sklepik znajduje się na ulicy Stokrotki (trudno nie trafić).
Mają wszystko do Golfów I,II, oraz passatów. Części jest mnóstwo i często jeżdżą do niemiec po nowe. Polecam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 259 gości